Yengeç - Yay Burcu Aşk ve İlişki Uyumu

Yengeç - Yay uyumunun detaylı analizine geçmeden önce burç uyumundan kısaca bahsedelim. Burç uyumu ile amaç ilişkideki güçlü ve zayıf noktaları erkenden fark etmektir. Önceden bilgi sahibi olarak, olası problemlere hazırlıklı hale gelirsiniz.

yengeç yay uyumu

İlişkinin sonunda dahi bu bilgilere ulaşsanız, kendinizi geliştirme şansınız olur. Bu sayede, karşınıza çıkacak bir sonraki aday ile sağlıklı ilişki kurmak için fırsat doğar.

Burç uyumu analizi, ilişkinizin geleceğini tahmin edemez ya da kişinin doğru olup olmadığını sizin için bilemez. Olası güzel ve zor yanları görerek, buna kendiniz karar verirsiniz.

Aşağıda Yengeç - Yay burç uyumunu başlıklara ayrılmış bir şekilde bulacaksınız. İstediğinize tıklayıp ilgilendiğiniz başlığa hızlıca ulaşın.

Yengeç - Yay Burcu Uyumu Genel Bakış

Bir tarafta güçlü kabuğu ile sarsılmaz görünen fakat oldukça hassas olan Yengeç burcu, diğer tarafta ise samimi, neşeli, bazen fazla açık sözlü Yay burcuna rastlarsınız.

Yengeç – Yay burcu uyumu, özelliklerin farklılığından dolayı biraz çaba gerektirir. Diğer burçlarda güçlü uyum olması ilişkinin geleceğini sağlamlaştırır.

Bu çiftin birlikteliğini etkileyen birkaç olasılığa göz atarsak, en etkili olan Ay’dır. Ay’ın fazlarına göre ruh hali değişikliği yaşayan Yengeç burcu, eşinin davranışlarına süreç içerisinde farklı tepkiler verebilir.

Örneğin, Yay burcu bir üzüntü yaşadığı zaman tepkilerini filtresiz gösterir. Hayatında güven ve huzuru hisseden ve iyi bir ruh halindeki Yengeç burcu, bu duruma hoşgörüyle yaklaşır.

Eğer Yengeç’in de sıkıntı yaşadığı süreçlerden biri ise Yay burcundan uzaklaştığı görülebilir. Bu aşamada, ilişkinin geleceği için iki bireyin de karşı tarafı anlamaya çalışması gerekir.

Sıklıkla Yengeç’in üzüntüsünü fark eden Yay burcu, söylediği cümleleri düzeltmeye veya geri almaya çalışır. Yengeç’in beklediği gibi bir davranış göstermese de bu yaklaşımı onu güldürüp ortamı ısıtır.

Bu aşamaya ulaşmış ve sorunları aşmak isteyen bir Yengeç – Yay burcu ikilisi, iki tarafında karşıdakini ne kadar doğru anladığını gösterir.

Yengeç – Yay burcu uyumu, arzulanan özelliklerin partnerde görülmesiyle başlar. Sıklıkla bu özellikler diğer burçların desteği ile olur.

Örneğin bir Yengeç burcu, yeni yerler görmek veya maceralara atılmak ister. Fakat bunun için güven duyacağı bir eşe ihtiyaç duyar. Yay burcu, yuva kurma konusunda istekliyse veya mutfakta başarılıysa tam aradığı insanı bulmuş demektir.

Başka bir örnek ise Yay burcunun kendisi gibi bilgiye ulaşmaya istekli bir eş arayışıdır. Yüksek öğrenim, din veya felsefi eğitim görmüş bir Yengeç burcu, Yay’ın istediği birlikteliği ona verir.

Yengeç – Yay burcu uyumu, iki bireyin de özelliklerini etkileyen bir serüvene sürekler. Yay burcu karşı tarafta daha önce fark etmediği bir hassasiyet olduğunu anlar. Davranışlarını ona göre şekillendirmeyi öğrenir.

Yengeç burcu ise bazen dürüst olmanın düşünceli olmaktan daha değerli olduğunu anlar. Hassasiyetini kontrol altına almaya çalışır.

Öncü grubunda yer alan Yengeç burcu, pek belli etmese de ilişkiye büyük oranda yön verir. Yay burcu ise ateş burcunun etkisiyle görüntüde lider konumunda olmayı sever.

Bir insanın eşini/sevgilisini sahiplendiğini gösteren davranışlar her kişide farklı yorumlanır. Sevgilisini duygular veya yemek ile besleyen Yengeç burcu, sıklıkla sahiplenici davranışlar sergiler.

Yengeç – Yay burcu uyumunu riske atan farklılık, özgürlük anlayışıdır. Eğer Yay burcu, partnerinin sahiplenen davranışlarını kısıtlayıcı görürse tartışmalar çıkabilir. Çünkü bir Yay burcu seyahate çıkmak, arkadaşını ziyaret etmek veya aklına gelen sürprizleri gerçekleştirmek ister.

Sıklıkla öncesinde bir plan yapmadan hızlı adımlar atabilir. Bu durumda Yengeç burcunun partnerinin özgürlük ihtiyacına saygı duyması, ilişkiyi sağlamlaştırır.

Elbette fazla özgürlük de Yengeç’i ilişkide yalnız hissettirebilir. Önemli olan bu konuda bir orta yol bulmaktır.

Ay tarafından yönetilen Yengeç burcu, Yay için daima bir parça gizemli gelir. Entelektüel tarafı güçlü olan Yay, partnerini daha iyi anlamak için yaklaşıp ruh hali değişkenliğini ve duygu yoğunluğunu izler.

Yengeç burcu ise ona ilgiyle bakan Yay’ın iyimser yanını ve esprilerini sever. Fakat, Yay burcunun entelektüel esprileri yerine sıklıkla cesaretli ve iyi niyetli hareketlerini komik bulur.

Sağlıklı bir Yengeç – Yay burcu uyumu için iki tarafında birbirine adapte olması beklenir. Yay burcu, partnerinin stratejik zekasıyla hayata tedbirli yaklaşımını fark eder. Yengeç’in bazen içinden geldiği gibi konuşmasını ve gerektiğinde özgür kalmasını sağlar.

Yengeç burcu ise cesaretli Yay’ın bir hedefe ilerlerken ki sakarlığını görüp gülümser. Onunla doğru plan yapmanın ipuçlarını ve dikkatli adım atmanın önemini paylaşır.

Yengeç - Yay Burcu Uyumu Güzel Yanları

Yengeç – Yay burcu uyumu, oldukça farklı iki kişiliği içerir. Öncü burç grubunda yer alan Yengeç, ilişkiye yön vermeyi ve aile hayatını merkeze koymayı sever.

Değişken grubunda yer alan Yay burcu ise gezmek, yeni bilgiler öğrenmek veya maceralara atılmak ister. Birliktelik esnasında iki taraf da fark etmediği güzellikleri eşinde bulur.

Yengeç – Yay burcu uyumunda sıklıkla ortaya çıkan ana tema ‘macera dolu bir aile hayatı’dır. Yengeç burcu, yuvaya güven duymanın rahatlığını gösterir. Yay burcu ise hayata tutkulu yaklaşımı ve vizyonu ile ilişkiyi geliştirip ileriye taşır.

Belki de en önemlisi, Yengeç burcunun feminen enerjiyi, Yay'ın ise maskülen enerjiyi temsil etmesidir. Cinsiyet farkı gözetmeksizin, yatak odası deneyiminde mükemmel uyumu yakalamak oldukça kolaydır.

Yengeç - Yay Burcu Uyumu Olası Problemler

Yengeç – Yay ilişki uyumu sıklıkla kasislerle dolu bir serüvendir. Örneğin Yengeç burcu ilişkiyi fazla kontrol etme hatası yaparsa, Yay özgür hissetme düşüncesiyle ilişkiden uzaklaşır.

Öte yandan Yay burcu, ilişkiye dair söylediklerini harekete geçirmezse Yengeç’in güvenini kaybeder. Çünkü sıklıkla Yengeç burcu sağlıklı bir aile kurma arzusu içindedir. Yay’ın bu amaca yönelik ilerlediğini görmek ister.

Yengeç – Yay burç uyumu, su ve ateş burcu farklılığından dolayı da risklidir. Ateş burçları yoğun duyguları anlık hissedip alev alır ve sıklıkla olumsuz düşünceleri geride bırakırlar.

Bir tartışma esnasında Yay burcunun hissettiği duyguları yüksek tepkiyle yansıtması, Yengeç’in kalbini kolaylıkla kırabilir. Su burçları yaşatılan/yaşanan duygulara bir süre takılı kalır.

Sağlıklı bir ilişki için iki tarafın da karşıdakinin kişilik özelliklerini iyi anlaması gerekir. Bu sayede olumsuz bir duruma hoşgörü ile yaklaşmak ve partneri değerli yapan özellikleri hatırlamak kolaylaşır.

Problemlerin çıkma olasılığını azaltmak için iki bireyin de burç hesaplama aracını kullanarak Güneş, Ay ve yükselen burçlarında “düşebileceği hatalar ve çözümleri” sekmesini irdelemesi önemlidir. Bu sayede, sıkıntılar ortaya çıkmadan onlarla yüzleşip sağlıklı ve uzun süreli bir ilişki kurmayı başarırlar.


Yengeç - Yay burcu uyumu hakkında neler düşünüyorsunuz? Sayfanın altına bir yorum bırakın.

Natal Astroloji Nedir?

Natal “doğum ve doğumla ilgili konular” demektir. Natal astroloji ile herkese özel olan doğum haritasını kullanarak karakter analizi, kişinin hayatta yaşaması gereken deneyimler, aşması gereken sınavlar gibi konularda aydınlatıcı bilgiler elde ederiz.

Mavi gökyüzü ve dolunay

Ay Burcu ve Erkeklerde Duygusal Bağımlılık

Birçok yetişkin erkek, bir duygusal ilişkiye başlayınca tüm diğer ilişkilerini yavaş yavaş bırakmaya başlar. İlişkide bağımlılık artar...

Astrolojide Evler Neyi Temsil Eder?

astrolojide evler

Gezegenler ne olduğunu, burçlar nasıl olduğunu, evler ise nerede olduğunu gösterir.

yengeç yay uyumu
  • Hakan dedi ki:

    Biz yengeç ve yay Burcu aşıkları olarak zorluklara göğüs gerecegimize.namus ve sefer sozu verdiğimize and içeriz. 01.03.2021 ptesi sapanca
    Kod adı hakan ve hale

  • >
    error:
    Copy link