Terazi Burcu Erkeği - Kadını Özellikleri ve Tarihleri

Kuzey Yarım Küre’de Güneş, Terazi burcuna gece ve gündüz eşit olduğu zaman girer. Bu sebeple bu burcu denge ve eşitlik simgeler. Örneğin, bir ilişkideki eşitlik veya iş arkadaşlığındaki tamamlayıcı ilişkiler gibi.

Terazi burcu, ekimlerden elde edilen ürünlerin satışa çıkarılması zamanına denk gelir. Bu sebeple pazarlık yapmak, orta yolu bulmak da bu burcu temsil eder.

23 Eylül - 22 Ekim tarihleri arasında doğan kişiler Terazi burcudur. Bir insanın burcunu sorduğumuzda Güneş burcunu sorarız. Bu burç türünü kısaca açıklayıp Terazi burcunu detaylı bir şekilde analiz edelim.

terazi burcu özellikleri
terazi burcu özellikleri

Astrolojide Güneş, içimizdeki kişiliğin dışa vurumudur. Gezegenlerin en büyüğü olan Jüpiter ile kıyaslayınca, Güneş’in sadece 10’da birine eşittir. Güneş, bize en yakın ve en büyük yıldız olduğu için astrolojiye göre önemi diğer gezegenlerden daha fazladır.

Güneş burcu, kişinin egosu, mantığı, hayata bakış açısı ve hissettikleri ile ilgili genel bilgiler verir. Bir kişiyi tanımlamak istersek, boy-kilo-yaş ve meslek gibi basit tanımları geçince Güneş burcu ortaya çıkar. Her birimizin kişisel doğum haritasında yükselen burcuyla birlikte patron sayılır.

Güneş burcunu iyi anlamak hayattaki yapacağımız hataları en aza indirmek için önemlidir. Yoksa kibir, kabadayılık ve sahte özgüven gibi istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir.

Bu burç kişilik analizinde yapbozun sadece bir parçasıdır. Örneğin Türkiye’yi bir yabancıya anlatırken sadece Ankara’dan bahsetmek yetersiz kalır. Güneş burcu da kişinin sadece başkentini açıklar.

Başkent, kararlar alırken diğer şehirleri de ele almak zorundadır. Bu sebeple, paragrafların %70 veya üzeri, kişinin özellikleriyle örtüşüyorsa bu büyük bir başarıdır.

Yazılanları kabul etmeden önce sorgulayıp örnekleri inceleyin. Kendi hayatınız ile olan benzerliklere bakın. Astrolojinin kişilik analizinde sadece bir araç olduğunu hatırlayın.

Aşağıda Terazi burcu özelliklerini başlıklara ayrılmış bir şekilde bulacaksınız. İstediğinize tıklayıp ilgilendiğiniz başlığa hızlıca ulaşın.

Terazi Burcu Genel Özellikleri

Hayatta dinginliği ve sakinliği kazanmak Terazi burcunun gelişimsel amacıdır. Kendisini geliştirme düzeyine göre değişmekle birlikte, Terazi ile vakit geçiren arkadaşları bu etkiyi üzerlerinde hisseder.

Terazi burcuna güçlü bir yetenek verilmiştir: Karmaşa ve belirsizliğe karşı yüksek tolerans. Bu sayede iki ölçeği de iyice tartıp, orta yolu ve dengeyi bulabilir.

Hayatta güzellik ve estetik bizi sakinleştirir. Bu sebeple gerek sanat veya güzel giysiler ile gerekse çevredeki güzelliği takdir ederek hayatın estetik tarafını büyütmek bir Terazi stratejisidir.

Sokrates gibi iyi, doğru ve güzel olanı arar. Etkileyici cazibesini amaçları için kullanan bir Terazi bile bu üç şeyin peşindedir.

Otuzlu yaşların ortasına gelince aradığı özelliklerin tek bir insanda bulunmadığını, aslında bunların ulaşılması güç ve mükemmel kavramlar olduğunu fark eder. Yine de aramaya devam eder.

En hoş ve ilgi çekici özelliklerinden birisi, hayatı daima daha iyi, doğru ve güzel yapma çabasıdır. Giriştiği işte veya ailede bunu biraz da olsa başarıp dokunduğu çevreye kalite katmak ister.

Tipik bir Terazi burcu güzel giyinen, güzel kokan ve zarif davranışlar gösteren bir kişidir. Bazen, uzlaşmacı özelliğinin başarısından dolayı tartışmayı kaybedip Terazi’ye hak verene kadar tartıştığınızı bile fark etmezsiniz.

Terazi, konuşma esnasında karşısındaki kişinin haklı olduğu tarafları öne çıkarmayı sever. Eğer konu olumsuz bir noktaya doğru gidiyorsa, arkadaşı tartışmayı kaybedince daha az üzülmesini sağlar.

​Yetiştiği kültür veya eğitim göre mükemmel erkek veya kadın rolünü kusursuz oynar, kendisine güvenir. Bir buluşmada, Terazi erkeği kadınlarla sohbet eder ve özgüveni yüksek erkek rolünü çizer. Terazi kadını ise erkeklerin yaklaşması için fırsat sunar. Özellikle yetiştiği kültüre uygunsa, erkeklere çok ilgi göstermeden zarif bir şekilde beklediğini fark edersiniz.

Terazi burcu, herhangi bir sıkıntıyı birbirine zıt olan bakış açılarından inceleyip iyice tartabilir. Benzer bir beceriye İkizler burcu da sahiptir. Fakat, İkizler farklı bakış açılarından doğru olanı bulmakta zorlanabilir. Birini seçmek yerine ikisini de test edip sonuçları görmek ister. Terazi ise düşüncesinde daha nettir. Sonuç olarak uzlaşma sağlamak istediği için arkadaşlarıyla küçük tartışmalardan keyif alır.

Uzlaşma ve farklı açılardan bakma becerisi Terazi burcunu herkese yaklaştırırken kendi değerlerini oluşturmaktan uzaklaştırır. Bu sebeple güçlü prensiplere bağlı olmayı ve bu prensipleri savunmayı öğretecek sağlam arkadaşlara ihtiyaç duyar.

Terazi Burcu Aşk ve İlişki Hayatı

Terazi burcu, uyum ve sağlıklı iletişim gibi özelliklerini girdiği her ilişkiye getirir. Aşkta ihtiyacı, huzur ve dengeli duygu alışverişidir.

Duygularınız alt üst olduğunda biraz şiddetli davranışlar gösteriyorsanız (kapı çarpma, bir şeyler kırma gibi), Terazi burcu sizinle bir ilişkiye başlamaktan çekinebilir. Elbette o da zaman zaman sinirlenir.

Fakat, duyguları yoğun göstermesi için gerçekten zor durumda kalması gerekir. İstisna bir Terazi ise doğum haritasında Koç veya Yay gibi duygularını rahatça ifade eden burçlara sahiptir.

terazi burcu aşk hayatı

Terazi burcunun gözünden bakınca, huzur veren davranışları bırakıp alçaltıcı kaba davranışlar sergilemek üzücüdür. Bu hale düştüğü her dakikadan rahatsız olur. Eğer bu durumun sebebini sizde bulursa, yaşadığı deneyim derin bir iz bırakır.

Gelecek sefer onunla konuştuğunuzda daha diplomatik ve dikkatli davranır. Size gerçekleri söyleyip ortamı germek yerine, yavaş yavaş uzaklaşır ve bir politikacı gibi konuşur. Aslında bu yöntemle içsel huzurunu korumaya çalışır.

Eğer bir Terazi ile ilişkide sıkıntılar yaşıyorsanız, konuyu açın ve konuşun. Duygusal tepkiler vererek yaklaşmak, Terazi ile yaşadığınız sıkıntıyı azaltmak yerine arttırabilir.

İlişkide ortaya çıkan sorunlarda iki tarafında yanlışları olabileceğini iyi bilir. Bu yüzden, suçlayıcı bir konuşmaya hazırlanıyorsanız mutlaka kendi hatalarınızı da dile getirin. Çünkü, adil yanı ile tüm suçu hak etmediğini bilir.

Gördüğünüz sorun her neyse kendi davranışlarınızı gözden geçirin. Hatta, sorunların bir kısmının sizden kaynaklandığını fark etmeniz ve üzerine çalışacağınızı söylemeniz Terazi'yi mutlu eder. O da ilişkiyi dengede ve huzurlu tutmak için kendisine düşeni yapar.

Terazi burcu, ilişkiye dair saatlerce doğruları, yanlışları ve neyin düzeltilmesi gerektiğini konuşabilir. Hatta bu durum, bazı insanlar için çok entelektüel görünür.

Bir Terazi konuşma sonunda, her sorunu ve yapılması gerekeni anlamış olsa da duygularla ilgili olan sorunları çözemeyebilir. Çünkü, doğum haritasında su burcu etkileri olmadıkça, tutku veya yoğun duygulara dair sıkıntıları anlaması kolay değildir.

Sorunları diplomasiyle mantıklı bir şekilde çözmek ister. Fakat bazı insanlar için bu tartışma biçimi fazla mantık içerir. Örneğin siz, hayal kırıklığına uğrayınca sarılmak, sinirlenince bağırmak isteyebilirsiniz. Eşinin davranışlarına ne olduğunu anlamakta zorlanan bir Terazi, “istersen daha uygun bir zamanda konuşalım” diyebilir.

Mantıklı bir eşe veya sevgiliye sahip olmak bir lütuftur. Böyle bir eş ile hemen hemen her sorunu çözebilirsiniz. Fakat bazen aşk içinde mantık bulmak mümkün olmaz. İnsan ilişkileri konusunda Terazi burcunun karşılaşacağı en ağır derslerden biri budur.

Özellikle mantıklı bir tartışma içinde, bir Terazi'den spontane duygusal bir tepki görmek için uzun süre beklemeniz gerekebilir. Bu durumda uyum, huzur, kabul edilmek ve romantizm gibi Terazi ihtiyaçlarını biraz anlamanız büyük fark yaratacaktır.

Huzur bulduğu insanların yanında kendi duygularına güven duyar. Terazi burcunun yapamayacağı belki de tek şey, başka bir insan rolüne girmektir. Eğer içindeki anlayışlı, huzur arayan kişiyi kendinize uygun görmüyorsanız, duygularını daha şiddetli gösteren Koç, Yay veya Akrep burçlarını deneyin.

Aşkta diğer burçlardan ayıran, ilişkisine çok enerji ve zaman ayırmasıdır. Evliliklerin kolayca sonlandığı bu çağda, bu nadir bulunan bir özelliktir. Çünkü, Terazi o kadar zaman harcadığı ilişkisini sağlıklı tutmak için taviz vermeye, gerektiğinde değişmeye açıktır.

Terazi burcu, hayattan keyif almak için bir eşe, sevgiliye ihtiyaç duyar. Eğer birçok şeyi tek başınıza yapmak isteyen biriyseniz, ilişkide zorluklar yaşarsınız. Öte yandan, doğum haritasındaki diğer burçların etkisiyle bazı Teraziler hiçbir şeyi yalnız yapmak istemez. Hatta, tek başına yemek ve uyumak bile onları huzursuz hissettirebilir.

Hayatındaki huzur için uygun bir eş arayan yanını zayıflık saymak yanlış olur. Çünkü, Terazi burcu insan severdir. En sessiz, en içe kapanık Terazi bile ideallerini ve gelecekten beklentilerini paylaşacak bir sevgiliye ihtiyaç duyar.

İlişkilerle ilgili çok şey bilir. Doğal olarak, sağlıklı ilişki kurmayı öğrenmesi gereken bir eş bulur. Eğer daha önce ilişkiden anlamayan bir sevgiliye denk geldiyseniz, Terazi burcu sizin hayatınızı değiştirir.

Unutmamanız gereken, Terazi'nin bir hava burcu olduğudur. Bu sebeple, aşk ve sevgi konularını konuşmak ile bunu gösterip hissetmek arasındaki fark olduğunu onlara söylemelisiniz. Bunu oturup sağlıklı bir şekilde konuşabileceğiniz bir eşinizin olması harika olmaz mı?

Terazi Burcu Erkeği Özellikleri

Terazi burcu erkeğinde en çok fark edilen özellikler estetiğe dair zevk ve bir parça gösteriştir. Tipik bir Terazi erkeği üç haftada bir tişört değiştiren, traş olduktan sonra yüzünde kesik olup olmadığına bakmayan sıradan bir maço erkeğe benzemez.

Genellikle, Terazi erkeği nasıl göründüğüne dikkat eder. Haliyle, karşınızda ya güzel kokan ve güzel giyinen, hayatta kaliteye ve lükse kıymet veren bir erkek bulursunuz ya da kendi görüntüsüyle gurur duyan gösterişli bir tavus kuşu.

Sık sık, bu iki türün esintilerini bir kişide görürsünüz. Ama anlaşılır bir durumdur. Çünkü ister düşüncede ister dış görüntüde olsun, hayatta estetik ve güzellik Terazi erkeği için önemlidir.

Etrafındaki güzelliklerin çok iyi farkındadır. Her özellikte olduğu gibi bunun da hem artısı hem de eksisi vardır.

Örneğin, yaşadığı yerin keyif ve memnuniyet veren, bütçesine de uygun olarak mümkünse lüks olmasını ister. Terazi erkeği evi talan edip eşinin temizlemesini beklemez. Hatta, yeni eve yerleşirken mobilya düzeni ve ev dekorasyonu konusunda da söz sahibi olmak ister.

Terazi burcu erkeği, iltifat etmekten utanmaz. Kendinize çok az özen gösterseniz bile değişiminizi fark eder ve takdir etmek ister. Üstelik bu iltifatlar bir amaç uğruna köprüyü geçene kadar değildir.

Peki güzelliklerin farkında olan Terazi erkeğinin eksisi nedir? Hava burcu olmasının etkisiyle, bu erkek fiziksel görüntünün ötesini net göremeyebilir.

Arkadaş buluşmalarında kendisince en güzel yüz ve fiziğe sahip kıza yaklaşıp flört etmeye çalışır. Fakat, dıştan güzel olan bir kadının aslında içinde olumsuz amaçları olabileceği aklına gelmez.

Yüzeysel güzelliğin içsel güzelliği yansıtmadığını anlaması bazen bir ömür sürebilir. Haliyle bunu çözene kadar, Terazi erkeği aşk ve ilişkide hayal kırıklıkları yaşar.

Terazi erkeğinin güzellik anlayışı, büyüdüğü ve çalıştığı çevrenin etkisiyle şekillenir. Eğer iş yerinde bir kadını herkes çok güzel buluyorsa, onun içinde güzeldir. Güzellik konusunda kendi kriterlerini tanımlamakta zorlanabilir. Eğer bir Terazi'nin etrafındaki insanlar tarafından beğeniliyorsanız, emin olun çoktan dikkatini çekmişsinizdir.

Geleneksel güzellik bakış açısının dışına çıkamayan Terazi erkeği, insan vücudunun sıradan değişimlerini kabul etmekte zorlanabilir. Örneğin; vücuttaki ben, leke, koku veya kadınların dönemsel karın ağrıları.

Terazi erkeğinin hayalindeki kadın, moda dergisinin kapak resmindeki gibi parlatılmış ve mükemmeldir. Elbette, fotoğraflar dışında hiç kimse bu şekilde görünmez. Dünya’daki en güzel kadın bile terler, göz altı morluğu sıkıntısı yaşar.

Terazi erkeği, kadınsı yanını kabul etmiş ve bu yanını güçlendiren kadınlardan hoşlanır. Kadınlarda doğal güzelliği pek takdir etmez. Fakat, sosyal kişiliğinden dolayı önemli bir ayrıntıyı unutmayın. Eğer etrafındaki insanlar güzelliği doğallıkta görüyorsa, Terazi de bu durumdan etkilenecektir. Fakat, genellikle erkekler o pürüzsüz ve mükemmel güzelliği idealize ettiği için konuyu genel olarak ele almaya devam edelim.

Terazi'nin doğal güzelliğe dair düşüncesini iyi açıklamak gerekirse, Avrupa ve Amerika’nın çıplak parkları, plajları vardır. İnsanlar hiçbir kıyafet, takı, makyaj olmadan kendileri olmak ister. Bir Terazi erkeği bu insanlara bakıp “kadınlar kıyafetleriyle daha güzel” der.

Müsriflikte ünlenmiş erkek burçlarından biridir. Özellikle doğum haritasında hava burcu yoğun olan Terazi erkeği, kendi stilini oluşturmak için çok para harcar.

Müsrifliği Yay veya Aslan gibi değildir. Aslan burcu etkilemek ister, en değişik, en ilgi çekici olanı almak ister. Yay burcu para harcamayı sever, bütçe kontrolü yapmak favori işi değildir. Terazi erkeği ise görüntüsüne para harcar. Örneğin, beğendiği arabayı veya telefonu satın alıp birkaç hafta dışarıda yemek yemeyi keser, hatta aç bile kalabilir.

Sosyal kişiliği sayesinde arkadaşlarına, sevdiklerine para harcarken cömerttir. Eğlence, mutluluk ve güzellik gibi konularda para harcamaktan kaçınmaz.

Bazı erkekler Terazi'nin olumsuz yanlarını sahiplenir. Bu tür bir Terazi, ulaşılması zor olan erkek modelini oynar. Onunla konuşurken sizin ne kadar çekici olduğunuzu dile getirmek yerine kaç kadının peşinden koştuğunu söyler. İlişkiye sadakati bu tür de bulmak kolay değildir.

Daha dengeli bir Terazi erkeği ise ilişkiye başlamaya hazırdır. Çünkü, hayatına anlam katacak, arkadaş olmayı başardığı bir eşe sahip olmak ister.

Bu erkek ekonomik bir sıkıntı olmadıkça erken evlenir. Fakat, ilk bulduğu kadının iç ve dış güzelliğini bir tutar. Belirli bir süre birlikte yaşamadan ve kadını iyi tanımadan evlenirse, ilişki ilerleyen yıllarda bitebilir. Yalnız kalmak istemeyen Terazi erkeğinin birden çok evlendiği sıklıkla gözlenmiştir.

Birden çok evlilik yapması bir hata olarak görülmemelidir. Doğru ilişkinin nasıl olduğunu öğrenen bu erkek, ancak deneme yanılma yöntemiyle kendi doğrusunu bulabilir. Bir Terazi erkeğiyle ilişkideyseniz, onun hayatına ilişki boyutunda nasıl bir katkı yapabileceğinizi düşünün. Sizce birbirinize ne öğretiyorsunuz?

Terazi erkeği gerçek bir romantiktir. Çiçekleri, müziği, sessiz ve sıcak akşamları çok iyi anlar. Bu yüzden romantik olmayan, zihnindeki fanteziye ortak olmayan bir kadınla zorlanır.

Asla bir Terazi erkeğini tamamen elde ettiğinizi düşünmeyin. Yüzüğü takana kadar o da sizi elinden kaçıracağını düşünür. Eğer ilişkiye monoton yaklaşır, net çizgiler çizer ve Terazi’nin hayallerine kıymet vermezseniz bu erkeği kaybedersiniz.

Terazi erkeği bazen zihninin içine gömülür ve ne söylediğini anlayamazsınız. Hava burcunun getirdiği entelektüel zihin yapısı sebebiyle soyut ve teorik düşünceleri anlayamayıp kendinizi yalnız hissedebilirsiniz.

Tıpkı diğer hava burçları gibi insanların arzuları, fiziksel ve duygusal problemleri arasında uzun süre kalmakta zorlanır. Kendi kulesine kaçıp yalnız kalması gerekir. Böyle zamanlarda anlayış göstermeyi unutmayın.

Eğer yalnız kalma süreci uzarsa, kulesinden indirmenin en kolay yolu tatlı dildir. Ne kadar uzaklaşmış olursa olsun, ilişkiye olan ihtiyacına güvenin. Sonunda, insanlar arasına yeniden inecektir.

Sonuç olarak, Terazi erkeği kendi içsel huzurunu dengede tutmaya çalışır. Bunu ilişkilerine de yansıtır. Bu erkek ile sorunların ne kadar kolay çözüldüğünü, dargınlıkların doğru bir iletişimle nasıl ortadan kalktığını görürsünüz. Duygusal tepkilerin yoğun yaşandığı, bağırışların ve hakaretlerin eksik olmadığı bir ailede büyümüş bir kadın için Terazi erkeği ilaç gibi gelir.

Terazi Burcu Kadını Özellikleri

Terazi burcu kadını, Terazi erkeği gibi güzelliğe, stile ve zarafete önem verir. Bu kadın esprilerinize kolayca gülüp, güzel giyinen sıradan bir değildir. Sıklıkla sağlam bir eğitim sürecinden geçmiş, hatta yüksek eğitim görmüşler.

Bazı durumlarda, sizin iki saatte anladığınız konuları Terazi kadınının 10 dakikada kavradığını görürsünüz. Bu sebeple, tüm burçlar arasında erkekleri en çok şaşırtan kadındır. Çizdiği görüntü ile gerçek kimliği arasında farklılık vardır.

Bazen dıştan görüntüsünü çok önemsemeyen bir Terazi kadınıyla karşılaşırsınız. Bu kadın, erkeklere özgü olarak kabul edilen işlerde çalışan, güzelliği ve inceliği dış görünüşten çok fikirlerde arayan bir kadın olabilir.

Terazi kadını kendi görüntüsünün çok iyi farkındadır. Fakat güzel görüntüsü sıklıkla zihinsel yeteneklerini gizler. Zarif ve diplomatik davranışlarından dolayı ne kadar zeki olduğunu anlamanız uzun zaman alır. Hatta bazen aylar sürebilir.

Terazi burcu kadını entelektüel bir dürtüyle hayata gelir. Düzen kurmayı ve bilgiye ulaşmayı sever. Kendisini hayatta iyi ifade etmek için sıklıkla güçlü kariyerleri tercih eder.

Gruplarla işbirliği konusunda beceriklidir. Bazısı ise bu grup çalışmasını politikada kullanır. Çünkü, insan hayatına önem verir.

Terazi kadını güzellik salonlarına gitmekten, üstlerine para harcamaktan keyif alır. Kadınsı yanlarını ön planı çıkarmayı sever. Fakat erkeklere özgü olarak kabul edilen işlerde çalışmaktan da keyif alır. Bu özelliği birçok erkeği şaşırtır. İster erkek ister kadın olsun hiçbir Terazi basit değildir.

Terazi erkeğinde olduğu gibi kadınında da duyguları bastırma ve geçiştirme görülür. Kadınları duygusal bir varlık olarak tanımlayan bir toplumda, Terazi kadını bu önyargı ve beklentiler arasında sıkışabilir.

Hayata bağımsız ve entelektüel yaklaşımı dikkat çeker. Gerçek bir Terazi burcu nadiren hisleriyle hareket eder. Doğrudan içgüdüyle hareket etmektense, ortadaki sorunları mantıkla analiz etmeyi tercih eder.

Bu özelliğinin hem olumlu hem de olumsuz bir yanı vardır. Kariyere dair konularda çok avantajlıdır. Fakat, eş ve çocuklarla ilişkide Terazi kadını sıradan duygusal tepki vermekte zorlanabilir.

Örneğin, yerde tepinip istediğini elde etmeye çalışan 3 yaşındaki oğluna doğru yaklaşım için ya eğitime ya da başkasının tavsiyesine ihtiyaç duyar.

Buradaki anahtar, yine romantizmdir. Duygularına ulaşılması zor olan Terazi kadını romantik olan erkeklerin aşabileceği duvarlar örer. Her ne kadar mantıksal ve neden-sonuç ilişkileri kuran bir yapı gösterse de bir gül veya iltifat ile gönlünü kazanabilirsiniz.

İki tür Terazi kadını vardır. Burcun içindeki karşıtlığı hiç rahatsız olmadan sergileyen tür ve ilişkiye duyduğu ihtiyacı entelektüel konulara odaklanarak baskılayan tür. İkinci tür Terazi kadını kendi duygusal ihtiyaçlarına değinmekten endişe duyabilir.

Sevgi göstermek ve insanları olduğu gibi kabul etmek Terazi kadınında güçlü bir özelliktir. En sıkı şekilde duygularını saklayan Terazi bile nihayetinde sevgi dolu yanını ortaya çıkarır.

Eğer bir Terazi kadınına yaklaşmak istiyorsanız, içindeki hem kadınsı yanı hem de mantıksal yanı kabul etmeniz gerekir. Özellikle ikisini de dengeli bir şekilde hayatında tutan bir Terazi görürseniz onu elinizden kaçırmayın.

Terazi Burcu Düşebileceği Hatalar ve Çözümleri

Adil ve uyumlu bir insan olarak tanınmak için uğraşırsa, insanların gözünde çıkar gözeten ve taviz veren bir kişi olarak görünebilir.

İyi bir insan olarak görünmeye çalışmak diğerlerinden de aynı davranışları beklemesine sebep olur. Kendisini iyi gösteren davranışlar üzerine odaklandığında arkadaşlarıyla ilişkisi kısasa kısas şeklini alabilir.

İnsanlarla iş birliği yapmak için normalden fazla uğraşırsa, kullandığı bu yöntemi başkaları da Terazi burcunu kontrol etmek için kullanacaktır. Farkında bile olmayabilir.

Sahip olduğu adil anlayış ve uyum becerisini insanlarla paylaşmak istediğinde, sosyal çevresini canlandırıp ilişkileri tamir edici bir enerji verir. Fakat bunu başarmak için daima uyumlu olmak yerine, biraz aykırı düşünceleri de konuşmalara eklemeyi deneyebilir.

Bazen en çok denge ve huzur beklediği ilişkisinde sorunlar ortaya çıkar ve bunları göz ardı edebilir. İlişkileri içinde bir şeyleri saklamak yerine gerçekleri paylaşmaya çalışmalıdır. Bu sayede gerçek dışı bir uyum yaratmak yerine, sevdiği insan ile güçlü bir bağ kurmayı başarır.


Terazi burcu tanıdığınız biri var mı? Siz bu burç hakkında neler düşünüyorsunuz? Sayfanın altına bir yorum bırakın.

Natal Astroloji Nedir?

Natal “doğum ve doğumla ilgili konular” demektir. Natal astroloji ile herkese özel olan doğum haritasını kullanarak karakter analizi, kişinin hayatta yaşaması gereken deneyimler, aşması gereken sınavlar gibi konularda aydınlatıcı bilgiler elde ederiz.

Mavi gökyüzü ve dolunay

Ay Burcu ve Erkeklerde Duygusal Bağımlılık

Birçok yetişkin erkek, bir duygusal ilişkiye başlayınca tüm diğer ilişkilerini yavaş yavaş bırakmaya başlar. İlişkide bağımlılık artar...

Astrolojide Evler Neyi Temsil Eder?

astrolojide evler

Gezegenler ne olduğunu, burçlar nasıl olduğunu, evler ise nerede olduğunu gösterir.

Terazi burcu
 • ömer dedi ki:

  Kız arkadaşımın biyografisini okuyor gibi oldum , bunu gerçekten hissettim, konuyu ele alışınız ne kadar isabetli ve zarif , bu benim kavrayışımı güçlendirdi. Teşekkürler Natalastroloji

 • Mine dedi ki:

  Muhteşem anlatımınız için teşekkür ederim ????

 • Kaan dedi ki:

  Terazi erkeğiyim yükselenim akrep çoğu şey uyuyor bana teşekkürler.

 • Max Payne dedi ki:

  Burç uyumları ne zaman gelicek?
  2-3 aydır arada bi bakıyorum siteye bi değişiklik yok umarım kısa bi sürede burç uyumları gelir heyecanla bekliyorum

  • Natal Astroloji dedi ki:

   Merhaba,

   Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Yazarak kendimi ifade etmek benim için keyif ve mutluluk veren bir aktivite.

   Pandemi esnasında yeni bir işe başlama ve yoğunluk sebebiyle istediğim dikkati siteye ayıramıyorum.

   Tahminime göre sonbahar 2021’de iş yüküm çok hafifleyecek. Amacım tüm burç uyumlarını bu yıl bitirmek.

   Lütfen burç uyumu sayfasına yıl sonuna doğru göz atın. Tekrar teşekkürler.

 • Feraye* dedi ki:

  Her şey çok doğru erkek arkadaşım terazi neredeyse birebir uyuyor

 • İsmini vermek istemeyen izleyici:D dedi ki:

  Şu zamana kadar bilgiler aldığım en ayrıntılı ve iyi sayfa… Terazi burç uyumlarını okumak için sabırsızlanıyorum!!…

 • Ebru dedi ki:

  Terazi burcu burç uyumlarini ne kadar heyecanla bekledigimi tahmin edemezsiniz. En kisa surede daha detaylı bilgilerle görüşmek dileğiyle

  • Natal Astroloji dedi ki:

   Burç uyumlarını bitirmem iş durumuma göre birkaç ay veya daha uzun sürebilir. Heyecanınızı bizimle paylaştığınız için teşekkürler Ebru Hanım!

 • eylül dedi ki:

  merhaba, lütfen yükselen burçlar da gelsin anlatımınız türkçe gördüğüm en detaylı ve doğru anlatım. Tebrik ederim.

  • Natal Astroloji dedi ki:

   Eylül Hanım,
   Birkaç ay aradan sonra tüm yükselen burçlarını yazıp yayınlayabildim. Motive eden sözleriniz için teşekkürler!

 • >
  error:
  Copy link