Koç Burcu Aşk ve İlişki Uyumu (Güneş, Ay, Yükselen)

Koç burcu aşk ve ilişki uyumunda Güneş, Ay ve yükselen burcunda farklılık gösterir. Bu sayfada üç konumda da Koç'un ilişkiye etkisini inceleyelim. Ardından sayfanın altında Koç burcunun tüm burçlarla uyumu başlığına geçebilirsiniz.

Koç burcu burç uyumu

Aşağıdaki listeden istediğinize tıklayıp ilgilendiğiniz başlığa hızlıca ulaşın.

Güneş Burcu Koç Erkeği/Kadını ile İlişki Uyumu

Güneş burcunda Koç hayatta yeni deneyimlere açık bir insan olma yolundadır. Burç uyumu açısından bakınca, ilişki içerisinde heyecan ve macera sever bir yaklaşım arar.

Özellikle ilişkinin sıradanlaştığını fark ettiği vakitte sevdiği insan ile yeni bir şeyler denemek ister. Eğer eşinin ilgisizliğini fark ederse, tartışma ile heyecan katmaya çalışabilir. Bu sebeple Güneş burcu Koç uyumuna bakınca, bir tartışmanın çıkma nedenini anlamak kolaydır.

Koç burcu cesur olmayı öğrenme sürecinde sorunlarla yüzleşmelidir. Sağlıklı bir ilişki uyumu için eşinin bir tartışmadan kaçmak yerine, cesurca kendini ifade etmesi beklenir.

Yatak odası deneyiminde ise Güneş burcu Koç sıklıkla kendisini direkt ifade eder. Sevgi veya cinsellik ihtiyacını dürüstçe dile getirir.

Hassas bir birey bu yaklaşımı biraz kabaca bulabilir. Olumlu bencilliği öğrenme aşamasında olan Güneş burcu Koç, ilişkide kendi ihtiyaçlarını ön plana koymalıdır. Bu da cesur bir kişi için normaldir.

Ay Burcu Koç Erkeği/Kadını ile İlişki Uyumu

Ay burcu Koç’un samimiyet ve ilişkiye dair bakış açısı daha derinlerdedir. Ateş burcunun cesaretli yanını birey içgüdüsel olarak gerçekleştirir.

Ay burcu Koç uyumunda dikkat edilmesi gereken, karşınızda cesur ve direkt yaklaşım sergileyen bir eş olduğudur.  Bu sebeple kendisini sevgilisinin yanında özgürce direkt ifade eden bir Ay burcu Koç, aradığı samimiyeti çoktan yakalamıştır.

Duygusal cesareti öğrenirken, kibar veya ince düşünceli davranması pek beklenmez. Sevdiği insana açıkça “seni seviyorum” demesi ve ilişkiye sadık kalacağını dile getirmesi beklenir.

Ay burcu Koç uyumu açısından bakınca, potansiyel adayın benzer şekilde duygularını dile getirmesi fayda sağlar. Yoksa Koç, ilişkide samimiyet olmadığını ve aradığı huzuru bulamadığını düşünebilir.

Ay’ın aile hayatı ile kurduğu güçlü bağ sebebiyle Koç burcu, ev içerisinde sık sık sorunları keşfedip tamir etme işine girişebilir. Sağlıklı bir Ay burcu Koç uyumu için eşinin evdeki değişiklikleri rahat karşılaması beklenir.

Yükselen Burcu Koç Erkeği/Kadını ile İlişki Uyumu

Yükselen burcu Koç dıştan direkt ve cesur bir görüntü çizer. Birçoğu yüksek tepki gösterdiği zaman yansıttığı enerji ile etrafındaki insanı ürkütebilir.

Yükselen burcu Koç uyumunda dikkat edilmesi gereken, görünen anlık tepkilerin geçici olduğudur. Duyguların inip çıkabileceğini kabul etmek ve bu durumu pek büyütmemek uyumu sağlamlaştırır.

Özellikle Mars’ın etkilerini daha yüzeyde ve net göreceğiniz bir kişi ortaya çıkar. Doğum haritasında Mars’ın bulunduğu ev, kendi kişiliğini en cesurca gösterdiği alanı yansıtır.

Burç uyumu açısından bakınca yükselen Koç’un sadece başlangıçlarda cesur veya macera sever yaklaşım göstermesi sizi yanıltmasın. Diğer burçların etkisiyle, ilişkinin ortası veya evliliğe giden yolda farklı davranışlar ortaya çıkabilir.

İlişkide samimiyet arttıkça Güneş ve Ay burcunun etkilerini daha net görmeye başlarsınız. Yükselen özelliklerini ayırt etmek zorlaşabilir.

Koç Burcunun Tüm Burçlarla Uyumu

Koç burcu ile ilişki uyumuna geçmeden önce burç hesaplama aracını kullanarak tüm burçlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Eğer doğum haritasında sadece bir tane ateş burcu (Koç, Aslan, Yay) varsa veya 1. evde pek gezegen yoksa, Koç özellikleri baskın olmayabilir.

Aşağıdaki burç uyumları Güneş, Ay veya yükselen gözetmeksizin genel olarak yazılmıştır.

Natal Astroloji Nedir?

Natal “doğum ve doğumla ilgili konular” demektir. Natal astroloji ile herkese özel olan doğum haritasını kullanarak karakter analizi, kişinin hayatta yaşaması gereken deneyimler, aşması gereken sınavlar gibi konularda aydınlatıcı bilgiler elde ederiz.

Mavi gökyüzü ve dolunay

Ay Burcu ve Erkeklerde Duygusal Bağımlılık

Birçok yetişkin erkek, bir duygusal ilişkiye başlayınca tüm diğer ilişkilerini yavaş yavaş bırakmaya başlar. İlişkide bağımlılık artar...

Astrolojide Evler Neyi Temsil Eder?

astrolojide evler

Gezegenler ne olduğunu, burçlar nasıl olduğunu, evler ise nerede olduğunu gösterir.

Koç burcu burç uyumu
>
error:
Copy link