İkizler - Kova Burcu Aşk ve İlişki Uyumu

İkizler - Kova uyumunun detaylı analizine geçmeden önce burç uyumundan kısaca bahsedelim. Burç uyumu ile amaç ilişkideki güçlü ve zayıf noktaları erkenden fark etmektir. Önceden bilgi sahibi olarak, olası problemlere hazırlıklı hale gelirsiniz.

ikizler kova uyumu

İlişkinin sonunda dahi bu bilgilere ulaşsanız, kendinizi geliştirme şansınız olur. Bu sayede, karşınıza çıkacak bir sonraki aday ile sağlıklı ilişki kurmak için fırsat doğar.

Burç uyumu analizi, ilişkinizin geleceğini tahmin edemez ya da kişinin doğru olup olmadığını sizin için bilemez. Olası güzel ve zor yanları görerek, buna kendiniz karar verirsiniz.

Tek burca dayalı yapılan burç uyumu analizinin oldukça yüzeysel olduğunu lütfen hatırlayın. İlişkide bireylerin sağlığı yerinde oldukça; sevgi, saygı ve çaba ile birçok zorluk aşılabilir.

Aşağıda İkizler - Kova burç uyumunu başlıklara ayrılmış bir şekilde bulacaksınız. İstediğinize tıklayıp ilgilendiğiniz başlığa hızlıca ulaşın.

İkizler ile Kova Burç Uyumuna Genel Bakış

Hava grubunda yer alan İkizler ile Kova burcu, uyum açısından oldukça olumlu değerlendirilir. Elbette bu samimi çiftin diğer burçları arasındaki ilişki, birlikteliğin kalitesini etkiler.

İkizler - Kova uyumunu etkileyen en önemli öge, “gerçek” kelimesine verdikleri farklı tanımlardır. İkizler burcu olayları farklı açılardan görme becerisiyle, gerçek dediği bir şeyin değişebileceğini düşünür. Bu sebeple fikir ve düşüncelere rahat ve sıradan yaklaşır.

Kova burcu ise gerçeği bulup onu basit ve objektif bir şekilde anlamak ister. Bir insanının mikroskop ile bakterileri izlemesi kadar nesnel ve doğaldır. Bu bakış açısında “belki” kelimesi veya yarı doğrular pek yoktur. Örneğin:

  • Kova: Dün akşam verdiğim postayı gönderdin mi?
  • İkizler: Evet, gönderdim. Bir saat sonra yemekte görüşürüz.
  • Kova: Postayı çoktan kargoya verdin ve şimdi Ankara’ya doğru yolda değil mi?
  • İkizler: Yok henüz değil. Gerçek şu ki postayı paketleyip adresi üzerine yazdım. Şu an kargo şubesine doğru yoldayım.
  • Kova: Gerçek şu ki henüz göndermedin. Kargoya verince bana takip kodunu gönderebilirsin.

Sabit burç kategorisinde yer alan Kova burcu, inandığı veya kabul ettiği birçok düşünceye sadıktır. Kova’nın gerçeği ararken ki eleştirel yaklaşımı Başak ve Yay burçlarına benzetilir. Fakat bir farklılık vardır.

Uranüs tarafından yönetilen Kova burcu, bir şekilde daima orijinal olmayı ve diğerlerinden sıyrılmayı başarır. Bu sebeple, övmek veya alkışlamak flört esnasında pek işe yaramaz. İkizler’in daha yaratıcı yollara başvurması gerekir.

Kova burcu, çocukluk döneminde belirli dini/felsefi öğretiler ile güçlü bir şekilde eğitilmediyse, hayat boyu birçok fikre açık kalır. İlişkiye başlamadan önce Kova’nın aile yapısı ve nasıl bir çocukluk geçirdiğini öğrenmek önemlidir.

İkizler - Kova burcu arası uyumu kolaylaştıran benzer bakış açılarına sahip olmalarıdır. Bir kavramı düşünme, inceleme veya anlamaya yönelik analizleri çok yakındır.

Hem İkizler hem de Kova burcu hayatta birçok olay veya durumu merakla izleyip büyülenen bir çocuk gibidir. İkizler belki daha hafif ve özgür olabilir. Kova’yı bir parça oturaklı yapan ise sabit kategoride yer almasıdır.

İkizler ve Kova burcu uyumunu etkileyen başka bir öge, ikisinin de kavram ve konseptleri derin anlama becerisidir. İkizler burcu daha çok bilgiyi öğrenip diğerlerine taşıma konusunda başarılıdır. Kova ise öğrendiği bilgileri orijinal kimliği ile yansıtmaya çalışır.

İletişim ve kendini ifade etme becerisinde iki burç da bir adım öndedir. İkizler burcu bir olayı farklı cümlelerle çeşitli bakış açılarından anlatma becerisine sahiptir. Kova ise düşüncesini tek seferde söyler, tekrar açıklama gereği duymaz.

Özellikle İkizler - Kova arasında Ay burcu ve yükselen burcu uyumu da varsa, karşınızda sohbeti keyif veren bir çift bulursunuz. Diğer burçlar da uyum olmasa bile yakın arkadaş olmayı başarmaları kolaydır.

İkizler - Kova burcu, birbirini anlamaya yönelik yüksek kapasite ve empatiye sahip olsa da ilişkinin de pürüzleri olabilir. Mantıksal tartışma becerisi güçlü olan bu çift, sıklıkla birbirinin hassas noktasına dokunur.

Hemen ardından kahkaha ve küçük komiklikler takip eder. Özellikle toprak burcu baskın olan bir kişi bu çifte bakınca, hızlı gerçekleşen iletişimi ve ani değişimleri anlamakta zorlanabilir. Sanki ikisi de herkesten bir parça farklıdır.

İkizler ile Kova Burcu İlişkisinin Güzel Yanları

İkizler - Kova burcu uyumuna yakından bakınca iki bireyin de entelektüel açıdan başarılı olduğunu görürüz. Karşılıklı tartışmalarda birbirlerini anlamanın kolay olması ilişkiyi güzelleştiren bir ögedir.

İletişimdeki sorunların az oluşu, ilişkinin gidişatını erken belirlemelerine fırsat verir. Örneğin İkizler burcu bir çocuk sahibi olma arzusuna sahipse Kova’nın kısa sürede bunu fark etmesi kolaydır. Bu sayede kişilik uyumunun yanı sıra beklentiler de erkenden ortaya çıkar.

Hem İkizler hem de Kova burcu zamanını birisiyle boşa harcamak istemez. İkisi de ihtiyaçlarını dile getirip birliktelikten keyif almayı amaçlar.

İlişkiye yaklaşımdaki benzerlik, birlikte adım atacakları birçok girişim veya projede başarıya işaret eder.

Uranüs tarafından yönetilen Kova burcu, her zaman sıradan olanın dışında bir şeyler bulur. Bu sebeple İkizler’in yeni olana duyduğu ilgiyi üstünde tutması kolaydır.

İkizler ile Kova Burcu İlişkisinde Olası Problemler

İkizler - Kova uyumunu riske atan özelliklerden birisi:

  • Kova’nın sabit kategoride yer alıp aşk, ilişki veya işe dair bakış açısına sadık kalması, olumsuz açıdan ise inatlaşmasıdır.
  • İkizler’in de değişken burç olarak daha rahat ve içinden geldiği gibi hareket etmesidir.

Özellikle Kova burcu, tipik özelliklerinin dışında davranıp kıskanç yaklaşırsa ilişkiyi riske atabilir. Başka bir olasılık ise Kova’nın ağır dini veya felsefi öğretilerle büyümüş olmasıdır.

İkizler burcu bir kafese kapatılıp nefessiz kalmak istemez. Bir öğreti veya partnerin beklentisinden dolayı üzerinde baskı hissederse, kelebek gibi uçar gider.

Her şeye rağmen bu ikili arasındaki uyum olasılığı oldukça yüksektir. Önemli olan kişilik uyumu dışında eğitim, kültür ve dine bakış açısı gibi konularda karşılıklı saygı veya benzer bir yaklaşımdır.

Problemlerin çıkma olasılığını azaltmak için iki bireyin de burç hesaplama aracını kullanarak Güneş, Ay ve yükselen burçlarında “düşebileceği hatalar ve çözümleri” sekmesini irdelemesi önemlidir. Bu sayede, sıkıntılar ortaya çıkmadan onlarla yüzleşip sağlıklı ve uzun süreli bir ilişki kurmayı başarırlar.


İkizler - Kova burcu uyumu hakkında neler düşünüyorsunuz? Sayfanın altına bir yorum bırakın.

Natal Astroloji Nedir?

Natal “doğum ve doğumla ilgili konular” demektir. Natal astroloji ile herkese özel olan doğum haritasını kullanarak karakter analizi, kişinin hayatta yaşaması gereken deneyimler, aşması gereken sınavlar gibi konularda aydınlatıcı bilgiler elde ederiz.

Mavi gökyüzü ve dolunay

Ay Burcu ve Erkeklerde Duygusal Bağımlılık

Birçok yetişkin erkek, bir duygusal ilişkiye başlayınca tüm diğer ilişkilerini yavaş yavaş bırakmaya başlar. İlişkide bağımlılık artar...

Astrolojide Evler Neyi Temsil Eder?

astrolojide evler

Gezegenler ne olduğunu, burçlar nasıl olduğunu, evler ise nerede olduğunu gösterir.

ikizler kova uyumu
>
error:
Copy link