İkizler - İkizler Burcu Aşk ve İlişki Uyumu

İkizler - İkizler uyumunun detaylı analizine geçmeden önce burç uyumundan kısaca bahsedelim. Burç uyumu ile amaç ilişkideki güçlü ve zayıf noktaları erkenden fark etmektir. Önceden bilgi sahibi olarak, olası problemlere hazırlıklı hale gelirsiniz.

ikizler ikizler uyumu

İlişkinin sonunda dahi bu bilgilere ulaşsanız, kendinizi geliştirme şansınız olur. Bu sayede, karşınıza çıkacak bir sonraki aday ile sağlıklı ilişki kurmak için fırsat doğar.

Burç uyumu analizi, ilişkinizin geleceğini tahmin edemez ya da kişinin doğru olup olmadığını sizin için bilemez. Olası güzel ve zor yanları görerek, buna kendiniz karar verirsiniz.

Tek burca dayalı yapılan burç uyumu analizinin oldukça yüzeysel olduğunu lütfen hatırlayın. İlişkide bireylerin sağlığı yerinde oldukça; sevgi, saygı ve çaba ile birçok zorluk aşılabilir.

Aşağıda İkizler - İkizler burç uyumunu başlıklara ayrılmış bir şekilde bulacaksınız. İstediğinize tıklayıp ilgilendiğiniz başlığa hızlıca ulaşın.

İkizler ile İkizler Burç Uyumuna Genel Bakış

İkizler burcu konuştuğu kişinin düşüncelerini iyi kavradığı için güçlü bir iletişim becerisine sahiptir. Bilgi paylaşımını gerçekleştirirken karşıdakinin ne beklediğini ve ne öğrenmek istediğini kolayca fark eder.

İkizler – İkizler ilişkisinde iki bireyde Merkür’ün etkisi ile hayatı geniş bir pencereden izler. Farklılıkları anlama becerisiyle, ikisi de diğerinin özgürlük ihtiyacının bilincindedir.

İlişkide İkizler burcu, macera dolu hayata atılıp gün içerisinde işlerini halleder. Akşamüstü ise zihni ve düşünce yapısını çok iyi anlayan partneriyle vakit geçirmek ister.

İkizler burcu bir konu hakkında konuşurken bazen tamamen zıt yöndeki düşüncelerini dile getirir. Bu iki uç noktayı dile getirme becerisi, “İkizler” kelimesiyle anlaşılır.

İkizler burcu “yeni yürümeye başlayan çocuk” ile ilişkilendirilir. Birey kendi ve diğer insanlar içindeki zıtlıkları fark edip aradığı dengeyi bulma sürecindedir.

Haliyle İkizler – İkizler ilişkisinde bu karmaşıklık bir derece artabilir. İki birey de hem içindeki zıt noktaları dile getiren kişiliğini, hem de partneriyle dengeli bir ilişki için çabalar.

İçindeki zıt arzuları dengelemeye başarmış sayısız İkizler burcu insanı vardır. Bu ilişkide dikkat edilmesi gereken yönetici gezegen Merkür’ün “oyuncu” yanıdır.

İkizler burcu, kendisini doğru yansıtan kimliği bulmak için farklı görüntü ve yaşam biçimlerini dener. Fakat bu durum bir Akrep’in kasıtlı olarak kendisini farklı göstermesine veya Terazi’nin kararsız yaklaşımına benzemez.

İkizler burcu sadece bir arayış içindedir ve ancak deneme yanılma yoluyla kendisini bulabilir. Bu arayışın yanı sıra iki birey de hızlı işleyen bir zihne sahiptir.

Her akşam uyumadan önce bu çift, zihnindeki analiz etme, proje ve eleştirme gibi aktiviteler ile meşgul olur. Sadece bu özelliğe bakınca dahi neden bir yapboza benzediklerini çok iyi anlarsınız.

Aynı burca sahip kişilerin ilişkilerinde benzersiz bir memnuniyet duygusu vardır. Partner tarafından reddedilme endişesi oldukça düşüktür. Fakat uyum sağlanamazsa, ilişki başlamadan biter. Bu sayede erkenden uzaklaşıp daha uygun kişilere yönelirsiniz.

İkizler burcunun astrolojide 3. Ev ile eşleştirilmesi ilişkide arkadaş temasının yoğun olacağını gösterir. Bu durumun iki farklı etkisi vardır:

  • Bireyin kişiliğini çok iyi anlayan bir partnere sahip olması, yanlış anlaşılmaları ve gereksiz dramaları azaltır.
  • Çok iyi anlaşılmak daima iyi değildir. Gelecek davranışların önceden kestirilmesi, partneri manipüle etmeyi veya şekillendirmeyi zorlaştırır. En az kendiniz kadar zeki bir insan ile karşılaşırsınız.

İlişkide İkizler – İkizler karışımı özgür düşünce atmosferi oluşturur. Kıskançlık, şüphe ve kısıtlama (Ay ve yükseleni yok sayarsak) en az seviyede gerçekleşir. İkizler burcunun çocuksu heyecanı bu ilişkide kendisini istediği gibi yansıtır.

Diğer gezegenlerde sabit veya su burçları yoğun olmadıkça, affetmek ve unutmak iki birey için de kolaydır. Duygusal problemler dile getirildiği müddetçe onları aşma süreci hızlı gerçekleşir.

İstikrar ve tekdüze yaşam her ne kadar can sıkıcı gibi görünse de bireyin başarılı olmasında büyük etki eder. İkizler – İkizler ilişkisinde "istikrar" arzusunun eksikliği, sabır ve güven duygusunu azaltabilir.

Birlikte çok güzel vakit geçirip mutlu olmak kolaydır. Fakat geleceğe sağlam adımla ilerleyip bir çift olma kararı vermek (evlenmek gibi) ve rahatsız edici gerçeklerle yüzleşmek ikisi için de zor olabilir.

İkizler – İkizler uyumunu en net belirleyen Ay burçlarıdır. Duygusal ihtiyaçlara karşılıklı olarak saygı gösterilmesi, ilişkiyi olumlu ve uzun süreli hale getirir.

Ay burçları arasında da olumlu bir ilişki olduğunu varsayarsak, entelektüel başarı ve yaratıcı aktiviteler ile İkizler çiftini sınırlayan tek şey gökyüzünün kendisidir.

İkizler ile İkizler Burcu İlişkisinin Güzel Yanları

İki bireyin aynı burçta olması birçok ortak noktaya sahip olduklarını gösterir. Özellikle uzun süreli bir ilişki için hayata karşı benzer bir yaklaşıma sahip olmak rahatlık verir.

Çevik zihni ve hızlı düşünme becerisiyle tanınan İkizler burcu, ilişkide konuşma ve mesajlaşmanın oldukça sık gerçekleştiğini gösterir. İkizler çifti için konuşacak konu bulmak ve bilgi paylaşımı yapmak çok kolaydır.

İkisinin de zayıf noktalarından biri kolay sıkılma eğilimidir. Zihni aktif tutacak bir konu veya macera bulunca, ikisi de yeniliğe doğru adım atar.

İkizler – İkizler ilişkisinde özgürlüğe ihtiyaç yüksektir. İki birey de birbirinden biraz uzak kalıp kendi arkadaşlarıyla vakit geçirmek ister. Özgürlüğe dair konularda, partnerde saygı ve anlayış görmek ilişkiye huzur verir.

Hem değişken hem de hava burcunda yer alan İkizler – İkizler ilişkisinde heyecan ve sık değişime rastlanır. Özellikle entelektüel konulara dair tutku ve bir sonraki ilgi çekici aktiviteye atılma hevesi, ilişkinin ana temasını oluşturur.

İkizler ile İkizler Burcu İlişkisinde Olası Problemler

İkizler çifti birlikteliğinde duyguların değişimi oldukça hızlı gerçekleşir. İki birey de mutluluk ve huzuru hızlıca yakaladıkları gibi üzüntü ve sorunlarla da kolayca karşılaşırlar.

Astrolojinin çocuğu olarak bilinen İkizler burcu, kendi duygularını iyi anlama ve düzene sokma konusunda ünlü değildir. Bu sebeple herhangi bir tartışma durumunda duyguların beklenmedik bir şekilde yoğun hale gelmesi normal sayılır.

Çünkü İkizler burcu, çevik zihniyle nokta atışı yapan eleştirilerde bulunabilir. İkizler – İkizler ilişkisinde iki tarafta sıkıntıyı dürüstçe konuşmak yerine iğneleyici sözler kullanırsa problem ortaya çıkar.

Hava ve değişken burç olmanın güzel tarafı kin tutma eğilimi olmamasıdır. İlişkideki problemleri çözmeye yönelik açık bir şekilde konuşmak birçok sıkıntıyı önler.

İkizler burcu kin tutmasa da bir konuya dair hissettiği kırgınlığı sıklıkla dile getirmez. Bu tür hislerin birikimi ilişkinin geleceğini riske sokar.

Doğum haritasında sabit burçların yer alması sadakat isteğini arttırır. Aksi halde, olumsuz duygularla yüzleşip ilişkideki sorunları çözmek yerine, başka bir insana yaklaşmak daha heyecanlı gelebilir.

Problemlerin çıkma olasılığını azaltmak için iki bireyin de burç hesaplama aracını kullanarak Güneş, Ay ve yükselen burçlarında “düşebileceği hatalar ve çözümleri” sekmesini irdelemesi önemlidir. Bu sayede, sıkıntılar ortaya çıkmadan onlarla yüzleşip sağlıklı ve uzun süreli bir ilişki kurmayı başarırlar.


İkizler - İkizler ilişkisi hakkında neler düşünüyorsunuz? Sayfanın altına bir yorum bırakın.

Natal Astroloji Nedir?

Natal “doğum ve doğumla ilgili konular” demektir. Natal astroloji ile herkese özel olan doğum haritasını kullanarak karakter analizi, kişinin hayatta yaşaması gereken deneyimler, aşması gereken sınavlar gibi konularda aydınlatıcı bilgiler elde ederiz.

Mavi gökyüzü ve dolunay

Ay Burcu ve Erkeklerde Duygusal Bağımlılık

Birçok yetişkin erkek, bir duygusal ilişkiye başlayınca tüm diğer ilişkilerini yavaş yavaş bırakmaya başlar. İlişkide bağımlılık artar...

Astrolojide Evler Neyi Temsil Eder?

astrolojide evler

Gezegenler ne olduğunu, burçlar nasıl olduğunu, evler ise nerede olduğunu gösterir.

ikizler ikizler uyumu
>
error:
Copy link