İkizler - Aslan Burcu Aşk ve İlişki Uyumu

İkizler - Aslan uyumunun detaylı analizine geçmeden önce burç uyumundan kısaca bahsedelim. Burç uyumu ile amaç ilişkideki güçlü ve zayıf noktaları erkenden fark etmektir. Önceden bilgi sahibi olarak, olası problemlere hazırlıklı hale gelirsiniz.

ikizler aslan uyumu

İlişkinin sonunda dahi bu bilgilere ulaşsanız, kendinizi geliştirme şansınız olur. Bu sayede, karşınıza çıkacak bir sonraki aday ile sağlıklı ilişki kurmak için fırsat doğar.

Burç uyumu analizi, ilişkinizin geleceğini tahmin edemez ya da kişinin doğru olup olmadığını sizin için bilemez. Olası güzel ve zor yanları görerek, buna kendiniz karar verirsiniz.

Tek burca dayalı yapılan burç uyumu analizinin oldukça yüzeysel olduğunu lütfen hatırlayın. İlişkide bireylerin sağlığı yerinde oldukça; sevgi, saygı ve çaba ile birçok zorluk aşılabilir.

Aşağıda İkizler - Aslan burç uyumunu başlıklara ayrılmış bir şekilde bulacaksınız. İstediğinize tıklayıp ilgilendiğiniz başlığa hızlıca ulaşın.

İkizler ile Aslan Burç Uyumuna Genel Bakış

Aslan’ı inceleyen İkizler burcu, görüntüdeki özgüvenin gerçek olup olmadığını sorgular. İkizler’i inceleyen Aslan burcu ise neden hep hareketli bir görüntü çizdiğini anlamaya çalışır. Yoksa İkizler burcu yolunu mu kaybetmiştir?

İki bireyin de doğru anladığı;

  • Aslan burcunun kişiliğini kanıtlama çabasında kendisini bir parça gururlu göstermesi,
  • İkizler burcu hayatında hareket ve çeşitlilik istese de hep doğru yolda olduğunu kanıtlamaya çalışmasıdır.

Astroloji haritasında İkizler ve Aslan arasındaki açı uyumludur. Birbirlerini anlamaya yönelik içgüdüleri yüksek olduğu için ilişkinin arkadaşlık seviyesi hızlı ilerler. Bu ilişkide sıkıntılarla yüzleşmek ve sorunları gidermek bir o kadar kolay hale gelir.

İkisi arasındaki benzerlikten söz edersek, Aslan burcu halkının önünde güçlü ve sarsılmaz bir görüntü çizmesi gereken kral ve kraliçeye benzetilir. İçsel bir sıkıntı yaşasa dahi insanların arasındayken özgüvenini yüksek gösterir.

Halk (arkadaşları, ailesi vb.) ondan uzaklaşıp Aslan’ı yalnız bırakana kadar çizdiği görüntüyü sürdürebilir. İkizler burcu da benzerdir.

İkizler’in yaklaşımı özgüven görüntüsünden ziyade, konuşma becerisiyle hikayesini, heyecanını ve neşesini göstermesidir. Bir parça hayal gücüyle, zihnindeki gerçek dışı durumları gerçekmiş gibi anlatabilir. Hatta hayat sürecinde hayallerinin birçoğunu elde etmeyi de başarır.

Kısacası, gerçekleri süslü veya olduğundan farklı göstermek hem İkizler hem de Aslan’ın sahip olduğu en iyi hediyelerden birisidir.

İkizler burcu zihnindeki hikayeleri anlatırken, Aslan burcu İkizler’i gözler ve anlattıklarına gerçekten inanan bir kişi görür. Romantik Aslan, İkizler burcunu çok iyi anlayıp ondan etkilenir.

İkizler burcunu üzen, Aslan gibi olamayıp onun düşüncelerini içten bulmayan insanlardır. Birçok birey, söylediklerini “uydurma” gibi olumsuz bir kelimeyle nitelendirebilir.

Çocukluktan itibaren İkizler burcu, görüntüdeki illüzyonun bireyi istediği şekle soktuğunu öğrenir. Entelektüel zekasını kullanarak isterse en üzücü karakteri veya kahramanı oynamayı çok iyi bilir.

İkizler – Aslan ilişkisinde ise dikkat etmesi gereken bir nokta vardır. İkizler burcunun başrolü Aslan’a bırakması birçok sıkıntının ortaya çıkmasını önler. Çünkü bir davete giden Aslan burcu, isterse eğlenceli isterse saygın ve sessiz kişiyi oynar.

İkizler’in adapte olma becerisi, bu ikilinin uyumunu en güçlü yapan özelliklerden birisidir. Nihayetinde Aslan burcu gölgede kalmak istemez ve bunu İkizler çok iyi anlar.

Biraz daha detay verirsek, İkizler’in Aslan burcuna sahneyi bırakması sadece değişken burç olmasından kaynaklı değildir. Özgürlüğü ile bilinen İkizler burcu, dikkati uzun süre üstünde tutmak istemez.

Her gözün inceleyen bakışları, İkizler burcunun kendisini rahatsız hissetmesine sebep olabilir. Öte yandan Aslan ise sahne için doğmuştur. İlişkide başı çekip gerektiğinde İkizler’in rahatlaması için insanların ona odaklanmasını sağlayabilir.

Kişisel ihtiyaçlar arasındaki bu uyum, Aslan – İkizler ilişkisini sağlamlaştırır. Aslan burcu ister erkek ister kadın olsun İkizler’in cazibesi ve konuşmadaki akıcılığından etkilenir.

İkizler burcu, Terazi’ye benzer şekilde olayları iki tarafından görebilir. Örneğin Aslan partnerini tanımlaması gerekse, biraz olumsuz başlayıp olumlu sözlerle konuşmasını bitirir.

Aslan burcu cümle içindeki övgü dolu sözcükleri kabul edip İkizler’e daha çok yaklaşır. Çoğunlukla ise partnerinin onu nasıl bu kadar iyi anladığını merak eder.

İkizler’in etkileyici konuşmasında yatan detaylardan birisi, soğuk gerçekleri sıcak ve güzel sözcükler arasında sıkıştırma becerisidir. Bu sebeple, Aslan’ın zihninde sıklıkla olumlu etki bırakır.

Aslan burcu yüksek organize etme ve otoriteyi güvenle temsil etme becerisine sahiptir. İkizler’in hızlı bir şekilde konudan konuya geçmesi, önceki sorumluluklarını bırakıp yeni hedeflere yol almasını anlamakta zorlanabilir.

İkizler – Aslan ilişkisinde, Aslan burcunun partnerine öğüt verme eğilimi yüksektir. Aslında amacı partnerini bir parça istediği hale sokmak ve daha güven duyduğu bir noktaya getirmektir.

Bu ilişkinin başarılı olma olasılığı yüksek olsa da bireylerin yükselen ve Ay burcu arasında da bir uyum olması idealdir.

Sonuç olarak, İkizler burcu onu iyi anlayıp hayatın zorluklarından kurtaracak kadını – erkeği partnerinde bulur. Aslan burcu kadını - erkeği ise İkizler’in entelektüel becerisi, çoğunlukla zayıf vücudu ve övgü dolu sözlerinde huzurlu hisseder.

İkizler ile Aslan Burcu İlişkisinin Güzel Yanları

Çevik zihne sahip İkizler ile yaratıcı özellikleriyle bilinen Aslan burcu ilişkisinden bahsediyoruz. İkizler burcu, Aslan’ın kararlı düşünce yapısı ve yaratıcı aktivitelere karşı ihtiyacını çekici bulur.

Aslan burcu ise İkizler’in olayları sorgulayan zihnine ilgi duyar. Konuşmayı seven partnerinin zihninden neler geçtiğini merak etmek zorunda kalmaz.

İkizler burcu bir maceraya adım atmaya ve kısa seyahatlere katılmaya isteklidir. Aslan burcu ise ateş burcu olarak içindeki heves ve heyecanı fiziksel olarak gidermeye ihtiyaç duyar.

Güneş tarafından yönetilen Aslan burcu, partneriyle katıldığı aktivitelerde başı çeken kişi olmayı arzular. Merkür etkisi ile İkizler burcu ise değişime ayak uydurmayı sever. Bu sayede liderlik konusunda bir problem çıkarsa hızlı bir şekilde giderilir.

Aslan burcunun tutku dolu yanı İkizler’in hayata neşe dolu yaklaşımıyla birleşince, ilişkinin gidişatı renkli ve heyecan verici hale gelir.

İkizler ile Aslan Burcu İlişkisinde Olası Problemler

Tiyatral yanı ile bilinen Aslan burcu, sözcükleri aktarırken jest ve mimikleri iyi kullanmayı hayat sürecinde öğrenir. İkizler – Aslan ilişkisinde tartışma seviyesi hızlıca yükselebilir.

Özellikle İkizler’in özgür yanı, Aslan burcunun ilişkiyi kontrol eden tarafıyla sıkıntı yaşar. Tartışma esnasında Aslan’ın yüksek tepkiden kaçınması, İkizler burcunun ise özgürlüğüne dair bir parça tolerans göstermesi fayda sağlar.

Sabit grubun etkisiyle Aslan burcu, başladığı bir ilişkiyi sürdürmek ister. Romantik hayaller kurduğu kişinin ilişkiden uzakmış gibi davranması (İkizler’in özgür yaklaşımı), Aslan’ın gururunu incitebilir.

Öte yandan İkizler burcu bir tartışma esnasında bir argümanın iki ucunu da görebilecek beceriye sahiptir. Hem Aslan’a değer verdiğini hissettirip hem de uzak görünebilir. Bu belirsizlik İkizler ile ilişkide en heyecan verici ögedir.

Başka bir nokta ise Aslan burcunun bazen fikirlerine fazla sadık kalmasıdır. Bir konu veya durum hakkında oturmuş fikrini değiştirmek zordur. İlişkinin gidişatı Aslan’ın değişmesine bağlı ise İkizler – Aslan birlikteliği sonlanma riskine girer.

Bu durumda İkizler’in iğneleyici sözlerden uzak durması, Aslan’ın ise gururunu bir parça kontrol altında tutması ilişkisinin huzurunu korur.

Problemlerin çıkma olasılığını azaltmak için iki bireyin de burç hesaplama aracını kullanarak Güneş, Ay ve yükselen burçlarında “düşebileceği hatalar ve çözümleri” sekmesini irdelemesi önemlidir. Bu sayede, sıkıntılar ortaya çıkmadan onlarla yüzleşip sağlıklı ve uzun süreli bir ilişki kurmayı başarırlar.


İkizler - Aslan ilişkisi hakkında neler düşünüyorsunuz? Sayfanın altına bir yorum bırakın.

Natal Astroloji Nedir?

Natal “doğum ve doğumla ilgili konular” demektir. Natal astroloji ile herkese özel olan doğum haritasını kullanarak karakter analizi, kişinin hayatta yaşaması gereken deneyimler, aşması gereken sınavlar gibi konularda aydınlatıcı bilgiler elde ederiz.

Mavi gökyüzü ve dolunay

Ay Burcu ve Erkeklerde Duygusal Bağımlılık

Birçok yetişkin erkek, bir duygusal ilişkiye başlayınca tüm diğer ilişkilerini yavaş yavaş bırakmaya başlar. İlişkide bağımlılık artar...

Astrolojide Evler Neyi Temsil Eder?

astrolojide evler

Gezegenler ne olduğunu, burçlar nasıl olduğunu, evler ise nerede olduğunu gösterir.

ikizler aslan uyumu
>
error:
Copy link