Çocuk ve Bebek Burçları Özellikleri - Tarihleri

Astrolojiye göre 12 çocuk burcu vardır. Burçlar, çocukların özelliklerini ve davranışlarını anlama konusunda genel bilgiler verir. Tüm çocuk burcu sayfaları genel özellikleri, disiplin eğitimi, arkadaş - kardeş ilişkisi ve acı haber paylaşımı gibi birkaç başlıkta incelenmiştir.

Aşağıdaki kutulardan okumak istediğiniz çocuk burcuna tıklayabilirsiniz.

Natal Astroloji Nedir?

Natal “doğum ve doğumla ilgili konular” demektir. Natal astroloji ile herkese özel olan doğum haritasını kullanarak karakter analizi, kişinin hayatta yaşaması gereken deneyimler, aşması gereken sınavlar gibi konularda aydınlatıcı bilgiler elde ederiz.

Astrolojide Evler Neyi Temsil Eder?

astrolojide evler

Gezegenler ne olduğunu, burçlar nasıl olduğunu, evler ise nerede olduğunu gösterir.

çocuk burçları özellikleri ve tarihleri
 • Ufuk dedi ki:

  Merhaba,
  20 Ocak doğumlu yeğenimin burcu Oğlak mı? Kova mıdır? Burç hesaplama kısmında Oğlak çıkıyor, tarihlere göre bakarsam Kova görünüyor ????

  • Natal Astroloji dedi ki:

   Merhaba,

   Öncelikle, sorunuz için teşekkürler. 19 ile 20 Ocak arasındaki gece, Güneş Oğlak’dan Kova burcuna geçer. Bu sebeple burçların başlangıç ve bitiş tarihlerinde doğan kişilerin, burç hesaplama aracını kullanması daha doğru sonuç verir. Yeğeninizin burcunu Oğlak olarak değerlendirelim. Yine de emin olmak için davranışlarını inceleyip iki burçtan hangisini daha iyi yansıttığına dikkat edebilirsiniz.

 • Bahriye dedi ki:

  Basak ve koc burcunda 2 cocugum var, o kadar güzel anlatmissiniz ki ellerinize saglik cok yardimci oldu bu makale 🙂

  • Natal Astroloji dedi ki:

   Merhaba Bahriye Hanım,

   Çocuklarınızı tanıma ve sağlıklı ilişki kurma konusunda yardımcı olduysam ne mutlu bana. Çocuklarınız ile size sağlık ve başarı dolu bir gelecek diliyorum.

   İnce yorumunuz için teşekkür ederim.

 • >
  error:
  Copy link