Başak - Başak Burcu Aşk ve İlişki Uyumu

Başak - Başak uyumunun detaylı analizine geçmeden önce burç uyumundan kısaca bahsedelim. Burç uyumu ile amaç ilişkideki güçlü ve zayıf noktaları erkenden fark etmektir. Önceden bilgi sahibi olarak, olası problemlere hazırlıklı hale gelirsiniz.

başak başak uyumu

İlişkinin sonunda dahi bu bilgilere ulaşsanız, kendinizi geliştirme şansınız olur. Bu sayede, karşınıza çıkacak bir sonraki aday ile sağlıklı ilişki kurmak için fırsat doğar.

Burç uyumu analizi, ilişkinizin geleceğini tahmin edemez ya da kişinin doğru olup olmadığını sizin için bilemez. Olası güzel ve zor yanları görerek, buna kendiniz karar verirsiniz.

Aşağıda Başak - Başak burç uyumunu başlıklara ayrılmış bir şekilde bulacaksınız. İstediğinize tıklayıp ilgilendiğiniz başlığa hızlıca ulaşın.

Başak - Başak Burcu Uyumu Genel Bakış

Başak burcu, astrolojide eleştirel, titiz ve analitik düşünce biçimi ile ünlüdür. İster iş yerinde isterse aile aracılığı ile tanışmış olsunlar, Başak – Başak burcu uyumu detay içerir.

Örneğin bir araya gelen iki Başak, karşıdaki bireyin duygu ve davranışlarını, sorduğu sorulara verdiği cevapları inceler. Burada düşebileceği bir hata, yetiştiği değer yargılarına göre potansiyel eşini incelemesidir.

Başak burcu, bazen kendisinden tamamen farklı veya bulunduğu yerde aykırı görüntü çizen bir erkek/kadına âşık olur. Bu tür bir analiz, daima aradığı cevapları vermeyebilir.

Üstteki davranış yerine, Başak – Başak burcu uyumunu doğru tanımlayan, zamanı etkili ve fayda sağlayacak şekilde kullanmaktır.

Birlikte vakit geçirmek isteyen Başak burcu çifti, karşıdakini oturup analiz etmek yerine ortak bir işe girebilir. Çünkü Başak burcu davranışlara önem verir ve karşıdakini en iyi, bir iş yaparken tanır.

Örneğin birlikte hayvan hakları üzerine sohbet edip bir organizasyona katılmak, desteğe ihtiyaç duyan bir yakınlarıyla birkaç saat geçirmek, ya da en basitinden birlikte uçurtma yapıp sevdikleri bir çocuğa hediye etmek, fayda içeren birkaç aktivitedir.

Başak – Başak burcu uyumunu pekiştirip güzelleştiren, sevginin davranışta gösterilmesidir. Bunun için fırsatlar yaratmak ilişkiye güzel bir başlangıç verir.

Başak burcunun hayatında mantıksal bakış açısı önemli bir yer kavrar. Karşısına çıkan fırsatların neden-sonuç ilişkisini iyi yorumlar.

Güvenilir bulduğu davranışları gösteren bir birey ile gelecek hayali kurması beklenir. Fakat o bir parça özgür olan hep daha ilgi çekicidir. Başak – Başak burcu uyumunda da benzer çizgilere rast gelirsiniz.

Örneğin birisinin doğum haritasında Yay, Kova, Koç gibi daha özgür burçlar bulunur. Sıklıkla özgür görünen Başak burcu, ilişkide en çok sevilen olur.

Başak – Başak burcu uyumunda, bireyler arasında farklılık olması da önemlidir. Hayata dikkatli yaklaşan bu burç, kötü olasılıkları zihninden geçirdiği zaman kolay endişelenir. Bu sebeple, bireylerden birisinin daha rahat olması, sağlıklı bir ilişki için önemlidir.

Özelliklere biraz yakından bakarsak, iki birey de dolu bir zihinle günü geçirir. İş yerinde rahatsız bir davranış, evde tamir edilmesi gereken bir alet, arzulanan duygusal sözcükleri partnerden duymamak vb. birkaç beklenti büyüyüp aşılması zor hale gelebilir.

Başak – Başak burcu uyumu için iki bireyin de zihnindeki düşünceleri fazla yer kaplamadan dışarı vurması, partneriyle sorunları çözmek için adım atması önemlidir. Bu sayede çok zor görünen her sorun, stres yüklü bir bağırsak rahatsızlığına dönüşmeden ortadan kaybolur.

Aynı burçtan birisiyle bir birliktelik yaşamak, empati yapma imkânı tanır. Sorunlarla karşılaşılınca hissedilen duygular benzerdir. Hayatı hep iyileştirmeye çalışan Başak burcu için de bu ilişki, güzel bir geleceğe kapı aralar.

Başak – Başak burcu uyumunda dikkat edilmesi gereken, mükemmeli arama hatasıdır. Özellikle bunu aşmayı başarmış bir çiftin arzuladığı ilişki, huzur getirip ulaşılası hale gelir.

Başak - Başak Burcu Uyumu Güzel Yanları

Değişken grubunda yer alan Başak burcu, ilişkide farklı düşünce biçimine ve yeniliklere açıktır. Haliyle birbirlerinin farklı düşüncelerini kabul etmek rahat gerçekleşir.

Başak – Başak burcu uyumunda mükemmellik bir sembol gibidir. Benzer ihtiyaçların yer alması, partnerin hayatını kolaylaştırmak için çabalayan iki birey ortaya çıkarır.

Toprak burcu olarak Başak, güçlü sorumluluk duygusuna sahiptir. Bu ikilinin ev, iş ve aileye dair konulara ciddi yaklaştığı görülür. Aile bütçesini yönetmede başarılı bir çift ile karşılaşırsınız.

Gereksiz drama ve büyütülen problemler iki birey için de zaman kaybıdır. Bu sebeple Başak – Başak burcu uyumu ilişkide huzuru yakalamada çok az engel ile karşılaşır.

Son olarak, Başak burcu yardımseverdir. Bir hayat kurmak istediği partnerinin başı sıkıştığında, her şeyi bırakıp ilk koşan olur. Bu tür davranışların sürekli hale gelmesi, ilişkiyi güçlendirip uzun ömürlü bir birlikteliğe dönüştürür.

Başak - Başak Burcu Uyumu Olası Problemler

Aynı burca sahip iki bireyin ilişkisinde, olası problem ortak olumsuz özelliklerden kaynaklanır. Çünkü, ikisi de benzer davranış ve özelliklerden rahatsızlık duyar.

Örneğin olaylara fazla eleştirel yaklaşmak, aşkın yer aldığı bir ortamda sorun çıkarabilir. Çünkü eşlerden birisinin duygusal olarak canı yanarsa, eleştiri yerine duygu yüklü bir davranış beklenir.

Başak – Başak uyumunda istenilen davranış gösterilmese dahi, eleştirinin en aza indirilmesi önemlidir.

Başka bir konu ise fazla dikkattir. Başak burcu, geleceğe dair düşüncelerini amaçlarken birçok insandan fazla detay katar. İlişkide bir amaç ortak hale gelirse, bu dikkat çabası ikiye katlanır. İstenilen amaca ulaşmak zorlaşır.

Üstteki davranışı gidermenin yolu, rahat bir yaklaşımdan geçer. Örneğin bir düğün planlandıysa, her şey mükemmel olmayabilir. İstenilen araba alınmayabilir. Önemli olan eldeki koşulları, daha iyiye ulaşana hoş görmektir.

Bu sayede istenilen amaçlara daha erken zamanda ulaşılır. Zaten Başak – Başak burcu uyumu, tek başına mükemmelliği temsil eder.

Problemlerin çıkma olasılığını azaltmak için iki bireyin de burç hesaplama aracını kullanarak Güneş, Ay ve yükselen burçlarında “düşebileceği hatalar ve çözümleri” sekmesini irdelemesi önemlidir. Bu sayede, sıkıntılar ortaya çıkmadan onlarla yüzleşip sağlıklı ve uzun süreli bir ilişki kurmayı başarırlar.


Başak - Başak burcu uyumu hakkında neler düşünüyorsunuz? Sayfanın altına bir yorum bırakın.

Natal Astroloji Nedir?

Natal “doğum ve doğumla ilgili konular” demektir. Natal astroloji ile herkese özel olan doğum haritasını kullanarak karakter analizi, kişinin hayatta yaşaması gereken deneyimler, aşması gereken sınavlar gibi konularda aydınlatıcı bilgiler elde ederiz.

Mavi gökyüzü ve dolunay

Ay Burcu ve Erkeklerde Duygusal Bağımlılık

Birçok yetişkin erkek, bir duygusal ilişkiye başlayınca tüm diğer ilişkilerini yavaş yavaş bırakmaya başlar. İlişkide bağımlılık artar...

Astrolojide Evler Neyi Temsil Eder?

astrolojide evler

Gezegenler ne olduğunu, burçlar nasıl olduğunu, evler ise nerede olduğunu gösterir.

>
error:
Copy link