Ay Burcu Akrep

Ay burcu Akrep'in temel ihtiyacı hayatta yaşanan olaylarda neler olduğunu derinden anlamaktır. Bazen o derinlikler Akrep burcuna adil görünmeyip ürkütücü olabilir. Özelliklerini detaylı analiz etmeden önce Ay burcunun neyi temsil ettiğini kısaca açıklayalım.

Ay burcu Akrep

Güneş’ten aldığı ışıkla gecemizi aydınlatan Ay’ın parlaklığı dışında hayatımıza kattığı, değişkenliktir. Astrolojide Ay burcu duygularla hissetme becerisini, öznel bakış açısını ve hassasiyeti geliştirmeyi simgeler.

Ay burcu kendimizi nasıl koruduğumuzu, nasıl rahat ve güvende hissettiğimizi anlatır. Hayatta insanın başkalarına anlatamadığı gizli hayalleri, acıları ve küçük mutlulukların sebeplerini açıklar.

İçinize doğduğu için veya bir anda öyle hissettiğiniz için yaptığınız hareketler Ay burcuyla ilişkilendirilir. Kendinizi incelerken derinlerde hissettiğiniz, size ait olduğundan emin olduğunuz ne varsa her biri Ay ve Ay burcunun ürünüdür.

Güneş, ışığı ile kendini gösterdiği her yerde hakimiyet kurarken, Ay daima alıp veren, değişen ve uyum sağlayan bir görüntü çizer. Eğer bir kişi Ay burcunu iyi anlamaz ise rahata düşkünlük, tembellik, huysuzluk gibi tepki ve hislerde takılı kalabilir.

Aşağıda Ay burcu Akrep özelliklerini başlıklara ayrılmış bir şekilde bulacaksınız. İstediğinize tıklayıp ilgilendiğiniz başlığa hızlıca ulaşın.

Ay Burcu Akrep ile Güneş Burcu Akrep Arasındaki Fark

Güneş burcu dışarıdan daha belirgindir, Ay burcu ise içte hissedilir. Güneş burcu Akrep, burcun özelliklerini dışarıya yüzeysel bir şekilde yansıtırken, Ay burcu Akrep ise yoğun ve derin hisseder. Temelde, iki burç arasındaki fark yoğunluk ve tepkiyle ilgilidir.

Ay burcu Akrep, Güneş burcu Akrep’e göre:

 • Özgüven ve gücü derinlerinde hisseder. Güçlü olduğunu insanlara kanıtlamaya gerek duymaz, zaten güçlü olduğunu bilir.
 • Canı yanınca daha yüksek tepki verir. Akrep’in güç isteği duygularla birleştiği için insanların yakışıksız hareketleri Ay burcu Akrep’i duygusal olarak yıpratabilir. Bu tür durumlarda ölçülü tepkiler vermeye dikkat edebilir.
 • Canı daha kolay yanar. Bu yüzden bir insana yaklaşmak ve duyguları açıkça dile getirmek zaman alır.

Güneş burcu Akrep, Ay burcu Akrep’e göre:

 • Güçlü olduğunu göstermek ister. Astrolojide egosu en güçlü burç deyince belki akla Aslan burcu gelebilir. Fakat, Aslan için durum sadece oynadığı rolde başarılı olmayla ilgilidir. Güneş burcu Akrep ise görüntünün yanı sıra güçlü olduğunu hissetmek ister. Örneğin bazı durumlarda çok özgüvenli görünmesine gerek yokken, insanlara davranışları yoğun ve baskın gelebilir.
 • Canı yanınca nasıl tepki vereceği bellidir. Güneş burcu Akrep kendi gücünü, duygularının derinliğini göstermeye daha eğilimlidir. Bir süre tanıdıktan sonra durumlara nasıl tepkiler vereceğini az çok kestirirsiniz.
 • Duygularını daha kolay dile getirir. Sevdiği insanla bağ kurmak için atması gereken adımları bilinçli olarak hesaplar.

Ay Burcu Akrep Genel Özellikleri

Ay burcu Akrep gücü elde etmek için bilgiye ulaşma içgüdüsüyle gelir. Bu içgüdü İkizler veya Yay'dan farklı olarak, sadece gerçekler değil gerçeklerin derinliklerine inip hayatı anlamak üzerinedir.

Kısaca, bir ebeveynin iyi geceler dilemesi yetmez Akrep burcuna, o ışıklar sönünce karanlıkta insanı ürküten ne varsa onları da öğrenmek ister.

Gerçeklerin altında yatan detaylar bazen insanları ürkütse de Akrep burcu bu detayların karanlığına rağmen yüzleşmeyi başarabilir. Arzuları, herkesin bildiği sıradan detayları yok sayıp bilinmeyene ulaşmak üzerinedir.

Carl Jung’a göre kendi tutkusunun ateşinde yanmayan henüz onların üstesinden gelmiş sayılmaz. Ay burcu Akrep'in duyguları tutku dolu deneyimlerle beslenir. Bir kaos veya değişimden kaçmak yerine üzerine doğru gitmek, o kaosun kendi sınırlarını zorladığını ve yenilendiğini hissetmek, onu rahatlatır.

Ay burcu Akrep'i en iyi temsil eden mitolojik canlı Anka kuşudur. Eski bedeni, hayata getirdiği kalıntıları geride bırakmak için yanıp kül olup yeniden doğar.

Ay burcu Akrep, insanların duygularına dair güçlü sezgilerle hayata gelir. Bu sezgileri çoğunlukla kendi duygularını korumak için kullanır.

Psikoloji veya insan davranışlarını analiz eden herhangi bir alanda büyük başarılar elde edebilir. Grup çalışmalarında diğerlerini şaşırtan bilgiler Ay burcu Akrep'ten çıkar.

Kişi, eğer Plüton'un güçlü etkileri altındaysa karanlık ve bilinmeyen konularla ilgili kitaplara yönelir. Parapsikoloji, astroloji veya fantezi öyküleri ilgisini çeker.

Duyguların sabit burç olan Akrep'te olması zihne koyulan amacı gerçekleştirme isteğini arttırır. İsteneni elde etmek için büyük çaba harcar.

"İyi bir insan olmak yerine bütün bir insan olmayı seçerim" diyen Carl Jung gibi Akrep Ay burcu da hayatta kendisini yeniden bulup eksiksiz hissetmeyi arzular.

Ay Burcu Akrep Ev Hayatı

Bu burç grubu, yaşadığı yerin insanların kolayca ulaşamayacağı ve giremeyeceği bir yer olmasını önemser. Mahremiyeti önemseyen yanı ile gerektiğinde kapıları kilitleyip rahatlayacak bir yuvası olsun ister.

Tam olarak güven duymadığı bir insanla yaşamak oldukça zor gelir. Özellikle istediğinde kendisini odaya kapatıp yalnız kalamayacağı bir evde yaşamak duyguları yıpratabilir. Tutkuyu ve derinliği temsil eden cüretkar renk ve süs eşyalarına evinde rastlamak olasıdır.

Ay Burcu Akrep İnsan İlişkileri

Ay burcu Akrep'in içindeki alev alan yanını fark edip gerektiğinde idare edebilecek arkadaşlara ihtiyacı vardır. Duygusal olarak hassas kişiler, Akrep'in söylemekten çekinmeyeceği gerçekleri duymaya kendisini hazır hissetmeyebilir.

Çünkü Ay Burcu Akrep, iyi ve güzel konuların yanında toplumun tabularını dile getirip tartışmaktan çekinmez. En uygun arkadaş veya eş, duyguları içinde tutmayıp tüm gerçekliğiyle dile getirendir.

Ay burcu Akrep bir insana güvenmek için öncelikle kişinin tamamen dürüst olduğunu görmek ister. Keskin gözlem yeteneği ile beyaz yalanları pek kaçırmaz. Dürüstlüğü sarsan küçük davranışlar bile insan ilişkilerini derinden etkileyebilir. Kibar ve nezaket dolu bir ilişki yerine tutku, öfke ve sevinç duygusunu derinden yaşayıp bir bütün hissetmeyi tercih eder.

Gerçeklerle yüzleşemeyen arkadaşına rehber olup onun kendi gerçeklerini görmesine yardımcı olur. Bu açıdan, sıklıkla arkadaş grubunda insanların derin hikayesini dinleyen bir role bürünür.

Ay burcu Akrep bazen odaklandığı insan veya amaçta kendisini kaybedebilir. Olay veya kişileri normalden fazla değerli görüp bir parça saplantı haline getirmesi mümkündür. Örneğin, eşini tamamen tanıyıp onunla yatak odasında bir bütün, tek bir beden olmayı arzulayabilir.

Zaman zaman bu yoğun tutkulardan dolayı, arkadaş veya eşinin özel konularını izinsiz işgal edebilir. Bir insan Ay burcu Akrep'e istediği cevabı vermeyip saklama moduna girerse, şüphesini arttırıp en kötüyü düşünmesine sebep olur.

Kötüye karşı beklenti, Akrep'in arkadaş veya eşine dair davranışlarının değişmesine sebep olup ilişkileri derinden yaralayabilir. Gerçekten neşelenmeyi, anı yaşamayı güzellikle öğreten bir eş, Ay burcu Akrep'in zaman zaman karanlık gibi görünen Dünya’ya bakış açısını değiştirip güzelleştirebilir.

Ay Burcu Akrep Düşebileceği Hatalar ve Çözümleri

İnsanlardan koşulsuz sadakat ve bağlılık beklemesi, beklentisi karşılanmadığında güvensiz ve sinirli hissetmesine sebep olur. Hatta sadakatsiz bulduğu kişiye gözdağı verip onu kontrol edici davranışlarda bulunabilir.

Ay burcu Akrep'in gözünde, bu kişiler güçlerini kaybeder. Fakat aynı şekilde Akrep'te eşit güçte bulmadığı birisiyle etkileşimden az keyif alır.

İlişkide kontrolü kaybedeceğine dair kendisini güvensiz hissederse, her sorunun cevabı olmaya çalışır. Amaç, insanları bağımlı yapmaktır. Fakat bu durum kişilerin gücünü azaltır. Zamanla Akrep, mutlu olduğu ilişkisinden uzaklaşmaya başlar.

İlişkide samimi ortam yaratıp neşeyi ve duygusal yoğunluğu hissetmek için sorumluluk almalıdır. Öncelikle fark etmesi gereken şudur: Diğer insanlar Akrep burcunu derinden yenileyemez. Ancak bunu kendisi başarabilir.

İnsanları manipüle edebilecek davranışları azaltması gerekir. Bu sayede, sevdiği insanla şaşırtıcı derecede samimi ve güçlü bir bağ kurabilir.

Kontrol etme isteğinin bırakılması insanları anlamasını sağlar. Zihnindeki endişe gidince, sezgileri serbest kalır. İnsanların yaşadığı sıkıntıların cevaplarını görmek için fırsat doğar.

Kontrol etme isteği gidince ilişkide içinden geldiği gibi davranabileceğini fark eder, özgür kalır. Hayatının farklı bir basamağına adım atmış gibi hisseder. Aslında farkında olmadan, sevdiği insanın sadakatini de kazanmış olur ve o arzuladığı bütünlük hissini tadar.


Ay burcu Akrep'in kişiye özel etkisini öğrenmek için burç hesaplama sayfasında doğum haritası rehberini inceleyebilirsiniz.

Natal Astroloji Nedir?

Natal “doğum ve doğumla ilgili konular” demektir. Natal astroloji ile herkese özel olan doğum haritasını kullanarak karakter analizi, kişinin hayatta yaşaması gereken deneyimler, aşması gereken sınavlar gibi konularda aydınlatıcı bilgiler elde ederiz.

Mavi gökyüzü ve dolunay

Ay Burcu ve Erkeklerde Duygusal Bağımlılık

Birçok yetişkin erkek, bir duygusal ilişkiye başlayınca tüm diğer ilişkilerini yavaş yavaş bırakmaya başlar. İlişkide bağımlılık artar...

Astrolojide Evler Neyi Temsil Eder?

astrolojide evler

Gezegenler ne olduğunu, burçlar nasıl olduğunu, evler ise nerede olduğunu gösterir.

Ay burcu Akrep
 • Yetişkin ama Ergen dedi ki:

  Merhaba,burcum yay,yükselenim,ikizler,ay burcum akrep.Üçününde tüm özelliklerini taşıyorum.Aşırı özgürlüğe düşkünüm,Allah vergisi zekiyim,gerginim,bilgiliyim ve adaletçiyim.İnsanlar arasında hiç sevilmem.Ve genellikle çok karamsarım.

 • Daisy dedi ki:

  Merhabalar
  Güneş burcum İkizler, yükselen burcum Kova ve ay burcum Akrep. Karakter olarak bu kadar özgürlüğe düşkün ve spontane yaşmayı severken özel ilişkilerimde saplantılı ve duygusal olarak fazla tepkiler vermemin nedenini anlayamıyordum. Doğum haritama baktıktan sonra ve sizin çok net ve anlaşılır şekilde açıkladığınız bu yazı sayesinde, tepkilerimin ve ilişkilerde girdiğim rolün nedenlerini anlayabiliyorum. Ay akrep olmak kolay başa çıkılır bir durum değil bence ama olacakları yada söylenenlerin ötesindeki gerçekleri hissetme yeteneği de (bazen acı olsa da) bir lütuf aslında. İyi ki bu kadar güzel anlatmışsınız, teşekkür ederiz. ????????

 • Nur dedi ki:

  Merhabalar, burcum akrep yükselenim balık ve ay burcum da akrep. Benim için genel bir yorumlama yapabilir misiniz acaba ????

 • GÜLAY dedi ki:

  Merhaba, burcum oğlak, yükselenim kova, ay burcum da akrep.
  Ay ın durumları beni çok etkiliyor, psikolojik olarak depresif tavırlar sergiliyorum.
  Acaba neden?

  • Natal Astroloji dedi ki:

   Gülay Hanım,

   Ay’a dair konular doğrudan Yengeç burcu ile ilgilidir. Doğum haritasında Yengeç burcu olan gezegenlere göz atmak ve diğer gezegenler ile ilişkisini incelemek gerekir. Eğer bu psikolojik değişimleri bir kaç aydır yaşıyorsanız, transit gezegenlerin Ay ile ilişkisine de göz atılabilir. Temel düzey astrolojide, bu tip soruları cevaplamak oldukça zor. Daha net bir cevap için astroloji danışmanlığı veren bir kişiden hizmet alabilirsiniz. Teşekkürler.

 • Bir Garip Kova dedi ki:

  İyi günler,
  Benim güneş burcum Kova, yükselenim Boğa ve ay burcum Akrep. Bu üç burcun etkilerini dengeli bir şekilde hissediyorum. Ancak Akrep burcunun tutkusu zayıf gibi. İdeallerim, planlarım çok fazla ama hayatımın seyrini değiştirecek en önemli işlerimi bile son güne bırakmaktan çekinmiyorum. Kaybedecek hiç bir şeyim yok psikolojisi hakim. 28 yaşındayım ama hayattan hiç bir beklentim yok. Hani yarın öleceksin deseler sevinirim. Hayatımda olumsuz bir durum yok aslında ama genel olarak iç dünyam bu şekilde. Halbuki boğa ve akrep çok çalışkandır. Ve bu dünyaya çok önem verir. Kova burcu mu beni bu duruma sürklüyor?

 • Acikgoz dedi ki:

  Merhaba,
  Güneşim oğlak yükselen balık ay akrep burcuyum (06.01.94 saat10.45 yani 11’e geliyormuş ben doğarken saat) hesapladığıma göre mars venüs merkür ise oğlak çıkıyor benim tam olarak nasıl bir döngü içerisindeyim biraz yardımcı olurmusunuz yani bazen kendimi sakin bazende karmaşık duygular içinde hissedebiliyorum içimde sanki iki kişilik varmış gibi durumlar oluşabiliyor arada.

 • Burak dedi ki:

  Burcum Yay , yükselenim Terazi ay burcum da Akrep, hayatımda hep karmaşa var gibi belkide bir dengedir çözemedim

 • Mert dedi ki:

  Burcum boğa, yükselen burcum da boğa ama ay burcum akrep , dolunay lar beni niye olumsuz yönde etkiliyor nedenini merak ediyorum

  • Natal Astroloji dedi ki:

   Merhaba Mert Bey,

   Haritanızda Yengeç burcu ile Ay’ın konumuna bakarak bu soruya cevap bulabiliriz. Olumsuz etkiliyor derken tam olarak kast ettiğiniz nedir? (Duygusal konular, parasal, ani elle tutulabilen olaylar vb.) Doğum haritanızın incelenip son dolunaylarda Ay’ın hangi konumlarda olduğunun incelenmesi gerekir.

 • Emine dedi ki:

  Güneş burcum yay, yükselen oğlak, ay burcu akrep, kuzey ay düğümü ve chiron terazi, gezegenlerin çoğu oğlak satürn balık , çözemiyorum kendimi ????????

 • can dedi ki:

  yay burcuyum yükselenim kova ay burcum akrep kendimi farklı ya da diğerlerinden ayrı biri olarak görüyorum yay burcuyum ama ay burcumun zihniyetimi etkilediğini düşünüyorum kişilik özellikleri mi manipule ettiğini düşünüyor ay burcuma düşmanımın benim ilkel biri haline getiriyor en yoğun duygusal anlarda bile pis kirli düşünceler sokuyor uzun iliski yapamıyorum

 • Aynur dedi ki:

  Merhaba, güneş burcum ve yükseleni koç,ay burcum akrep.Ama sayfanızı okuduktan sonra koçtan ziyade ay burcu özellikleri taşıdığımı farkettim. Bu mümkün olabilir mi?

  • Natal Astroloji dedi ki:

   Merhaba Aynur Hanım,

   Güneş ile yükselenin daha çok dıştan göründüğünü ve Ay burcunun ise özel ve derin hissedildiğini hatırlayalım. Acaba burda bahsettiğiniz dışarıdan Akrep burcu olarak göründüğünüz mü? Yoksa kendinizi Ay burcu Akrep özelliklerine içsel olarak yakın görmeniz mi? Eğer ikincisiyse söyledikleriniz gayet mümkün görünüyor.

 • yunus dedi ki:

  burcum başak yükselenim akrep ay burcum akrep sanırım baya zor bir insanım

 • Bengisu dedi ki:

  Burcum balık ,yükselenim ikizler ve ay burcum akrep . Uyumsuzlar grubu toplanınca garip mi garip bir insan yani ben ortaya çıkıyornjdndksjdjd

 • Dilek dedi ki:

  Merhaba, Eşler ile olan uyum için neye bakmak gerekir? güneş burcuna mı, yükselen burca mı yada ay burcunamı? Güneşim yengeç, yükselenim akrep, ayım boğa. Cevabınız için şimdiden teşekkürler 🙂

  • Natal Astroloji dedi ki:

   Merhaba Dilek Hanım,

   Astrolojiyle temel düzeyde ilgilenen birisi olarak soruyorsanız, başlangıç için güneş, ay ve yükselen burcu uyumunu internetten okuyabilirsiniz. Örneğin eşiniz de Akrep, Boğa, Yengeç olsun. Sırasıyla Yengeç – Akrep, Akrep – Boğa ve Boğa – Yengeç uyumuna bakıp bir yorumda bulunabilirsiniz. Bu sayede ego (Güneş), duygular (Ay) ve hayatı yorumlama (yükselen) uyumu gibi konularda bilgiler elde edersiniz.

   Bir üst düzeyde ise Merkür, Venüs, Mars, Satürn gibi ögeleri de dikkate alırız. Daha net ve detaylı açıklama ise profesyonel düzeyde gerçekleşir: Bu tür bir uyum araştırmasında sinastri haritasına bakılır. Eşlerin haritaları karşılaştırılıp gezegen, açı, ev ve burçların tamamı değerlendirilir. Sorunuz için teşekkürler.

 • Demet Özdemir dedi ki:

  Merhaba ,
  Burcum Balık Yükselenim Koç ve Ay burcum Akrep .. Okudum ve gerçekten bütün cümlelerde kendimi gördüm . Çok başarılı bi yorum ????????????????

 • azat dedi ki:

  merhaba, güneşim yengeç yükselenim başak ve ay burcum akrep. ikili ilişkilerim için verebilceğiniz bir öneri olur mu?

 • Buse Naz Kuşoğlu dedi ki:

  Burcum koç yükselenim başak ve ay burcum akrep karakterimle pek uyuşmuyor burçlarım bunun sebebi nedir yardım ederseniz sevinirim

  • Natal Astroloji dedi ki:

   Merhaba Buse Hanım,

   Yorumunuz için teşekkürler. Söylediğiniz üç burcun da karakterinizle uyuşmadığını düşünüyorsunuz. Burada birden fazla dikkat edilmesi gereken konu var. Öncelikle “pek uyuşmuyor” derken tahmin ediyorum yazılanların yarısından çoğu sizi temsil etmiyor. Doğum saatinizi değiştirip farklı burçlara baktınız mı? Kişisel doğum haritanızda Güneş, Ay ve yükselen burcu üzerinde çok fazla baskı varsa özellikleriniz değişebilir.

   Burç hesaplama aracını kullanınca Güneş ve Ay simgeleri yanında çok fazla gezegen görüyor musunuz? veya Güneş ile Ay üzerine gelen çok kırmızı çizgi var mı?

   Kısacası üç olasılık var: Doğum saati hatta gününde bir yanlışlık olabilir, sizin kendinizi tanımlama şekliniz yükselen Başak ile oldukça “mükemmeliyetçi” olabilir (maalesef astroloji kusursuz değil) veya doğum haritanızda güçlü etkiler yer alabilir. Burç hesaplama sayfasında doğum haritası rehberine göz atarsanız aradığınız cevapların bir kısmına ulaşabilirsiniz.

 • Ezgi dedi ki:

  Güneş burcum Oğlak Yukselenim Koç ay burcum ise Akrep ve yazılanların hepsi de doğru . Gerçekten çok iyi bir sayfa.

 • Kerziban dedi ki:

  Merhaba öncelikle okurken ben, ben dedim her bir satırda. Burcum ve yükselenim Boğa. Ay burcum akrep. Doğum haritasında gezegenlerin çoğunluğu ateş grubu. 8. Evde Satürn ve Uranüs olması olumsuz okumuştum öyle mi acaba?Birde şiron ikizler her konuya ilgi duyan ucundan tutan ama uzman olamayan birine bir tavsiyeniz var mı? ? istikrarsızlık yaşıyorum evliliğim dışında herşeyde

 • Simge dedi ki:

  Merhaba, güneş burcum boğa, yükselenim ve ay burcum akrep. Bir karmaşa içerisindeyim. Boğa burcundan daha uzağım.

 • Aydan dedi ki:

  Merhaba benim de güneş burcum başak, yukselenim yay , ay burcum akrep kendimi dıştan çok farklı yansitabiliyorum.

 • Eda dedi ki:

  Güneş burcum kova yükselenim boğa ay burcumsa akrep diğer gezegenlerimin çoğu oğlakta bende biraz karışığım galiba?

 • Ayşe dedi ki:

  Burcum oğlak yuksekenim ise yay ay burcum da akrep olunca ortaya karışık bir insan çıkıyor ben bile daha kendimi çözemedim soğuk ve kapalı bir kutu gibiyim nasıl bir insanim acaba anlatirmisiniz bide gezegenlerin çoğu kovada

  • Natal Astroloji dedi ki:

   Merhaba Ayşe Hanım,

   Toprak, ateş ve su burçları ile sırasıyla öncü, değişken ve sabit burçlara sahipsiniz. Özelliklerinizi birçok farklı alanda kullanma fırsatınız var. Oğlak burcunun etkisi ile ilgilendiğiniz işlerde ciddi ve kararlı adımlar atmanız mümkün. Fakat, yükselen Yay iyimser ve bir o kadar da pozitif bir dış görünüş verir. Ay burcu Akrep ise duygularınızın ne kadar derin olduğunu gösteriyor.

   Yoğun Kova burcu ise birçok alanda, diğer insanlardan farklı bir çizgide ilerlemeye çalıştığınızı gösterir. Burçlar sadece olasılıkları ortaya çıkarır. Özellikleri gerçek hayatta kullanıp ona şekil veren sizsiniz. Bu potansiyellerin her birini nasıl kullanıp, yaşamınızda hangi kararlar aldığınızı merak ediyorum. Belki biraz düşündükten sonra bu başlık altında yazmaya devam edebilirsiniz.

  • masal dedi ki:

   Benimde gunes oglak yukselen yay ve ay akrep:)

 • Marakeş dedi ki:

  Burcum aslan, yükselenim kova ve bugün öğrendiğime göre de ay burcum akrepmiş. Bu kombinasyonda hayatımda hangii burç daha ağır basıyordur ve onun etkisinde kalıyorumdur merak etmeye başladım çünkü hepsi birbirinden çok başka

  • Natal Astroloji dedi ki:

   Merhaba,

   Aslan ve Kova burcu astrolojide birbirine zıt konumlardadır. Uç noktalardaki iki burcun özelliklerini taşıyarak, oldukça orijinal bir kişiliğiniz olduğunu söyleyebiliriz. Akrep ve Aslan burcunun yaklaşımları farklı olsa da gücü elde etmeye ikisi de isteklidir.

   İlgi çekici olan ateş, hava ve su burcu karışımı olmanız değil, üçünün de sabit kategoride burçlar olmasıdır. Hayattaki değişimlere adapte olmak ve onları olduğu gibi kabul etmek, diğer insanlara göre sizi daha çok zorlayabilir.

   Kendi davranışlarınızı inceleyerek veya sevdiklerinize danışarak, hangi burcun sizi daha iyi temsil ettiğini bizimle paylaşabilirsiniz. Yorumunuz için teşekkürler.

 • Tülay Çohantimur dedi ki:

  Burcum ve yükselenim Akrep.
  Ay burcumda hem akrep özelliklerine uyuyor, hemde Boga
  Cok ilginç kafam karıştı yaa

  • Natal Astroloji dedi ki:

   Merhaba Tülay Hanım,

   Öncelikle yorumunuz için teşekkürler. Hem Güneş hem de Yükselen burcunun Akrep’te olması, size Akrep’e dair çok fazla özellik veriyor. Egonuz ve dış görüntünüzün Akrep olduğunu varsayarsak, Ay burcunda Boğa detayını görmek zorlaşır.

   Detayları fark etmeniz için daha hassas bir teraziye (Örneğin: Kişiliği detaylı analiz etme becerisine) ihtiyaç duyarsınız. Başka bir olasılık ise doğum haritanızda, Ay burcunuz ile Yükselen veya Güneş arasında bir bağlantı olmasıdır.

   Bu bağlantıda önemli bir açı varsa, özelliklerinizin birçoğunu Akrep burcuyla açıklayabilirsiniz. Bu sebeple, Ay burcu Akrep’i kendinize yakın bulmanız pek şaşırtıcı değildir.

 • London dedi ki:

  Bu kişi benim.yaşlı şişman ve yemekten her zaman anlayan bi tip

 • >
  error:
  Copy link