Aslan Burcu Erkek - Kız Çocuğu ve Bebeği Özellikleri

Güneş tarafından yönetilen Aslan burcu çocuğu ve bebeği, diğer burçlara göre daha yüksek yaratıcı özelliklere ve eğlence dolu bir kişiliğe sahiptir. Sağlıklı gelişimi için bulunduğu çevrede takdir edilme ve beğenilme ihtiyacı oldukça fazladır.

23 Temmuz - 22 Ağustos tarihleri arasında doğan bebekler Aslan burcudur. Bu sayfada, Aslan çocuğu ve bebeğini detaylı bir şekilde analiz edelim.

Aslan burcu erkek kız çocuğu

Aşağıdaki başlıklara geçmeden önce ebeveynin, kendi güçlü ve zayıf özelliklerinin farkında olması önemlidir.

Bu sayfadaki yazılanlar temel düzey astroloji bilgisi gerektirir. Bütün gereken bilgilere burç hesaplama aracını kullanıp burç özelliklerinizi okuyarak ulaşabilirsiniz (Güneş, Ay, yükselen ve Kuzey Ay düğümü burcu).

Aşağıda Aslan burcu çocuğu ve bebeği özelliklerini başlıklara ayrılmış bir şekilde bulacaksınız. Yazılanlar hem Güneş hem de yükselen burcu için uygundur. İstediğinize tıklayıp ilgilendiğiniz başlığa hızlıca ulaşın.

Aslan Burcu Çocuğu ve Bebeği Genel Özellikleri

Aslan burcu bebeği, onu herkesten ayıran yaratıcı özellikleri ile hayata gelir. Ateş burcu olmasının etkisiyle aktif ve kendine yeten bir kişiliği geliştirme sürecindedir.

Aslan bebeği, astrolojinin en parlak ve ilgi çekici burcuna sahiptir. Sevildiğini hissetmeye ve ebeveynin dikkat merkezi olmaya ihtiyaç duyar.

Burç fark etmeksizin her bebek, kolay incinen ve ilgiye ihtiyaç duyan yapıdadır. Fakat, Aslan bebeği sevildiğini yoğun hissedip ebeveyne daha güçlü tepkiler verir.

Çünkü Aslan burcu, dikkati üzerine çekmeyi ve bulunduğu yerde lider olmayı sever. Özellikleri, bebeklikten itibaren kendisini göstermeye başlar.

Çoğu Aslan çocuğu, kendi duygularını davranışlarında rahatlıkla gösterir. Doğum haritasında Yengeç ve Başak etkisi varsa, daha sessizdir. Yine de bu çocuk, sahip olduğu gücü, gerek duruşu ile gerek yetişkin ile konuşmasında hissettirir.

Aslan burcu çocuğu, bir misafirlikte odaya girdiğinde hiç konuşmadan ilgiyi üzerine çeker. Parlak görüntüsüyle insanlarda sevme isteği uyandırır.

Duygularını dile getirme ve sevdikleri ile paylaşma konusunda rahattır. Size sevdiğini söyleyip sarılır. Birkaç saniye sonra ise arkadaşlarıyla parka doğru koşar.

Aslan burcu çocuğunu sevilesi yapan özelliği hem duygularını ifade edebilmesi hem de özgür bir çocuk olmasıdır. Atıldığı serüvenlerdeki coşkusu ve çocuksu merakının bir kısmı, yetişkinlikte de devam eder.

Aslan çocuğu yaratıcı özelliğini sergileyeceği bir alana ihtiyaç duyar. İster bunu sosyal kişiliği ile piknik, doğum günleri veya spor aktivitelerine katılarak gösterir. İsterse sanatsal kişiliğini ortaya koyar. Okulda tiyatro veya müzik topluluğuna katılır.

Aslan burcu çocuğu, arzularını gerçekleştirme konusunda ısrarcı olabilir. Kendisini ailesini korumaya adayan bu çocuk, bazen isteklerine hemen ulaşma çabasıyla ebeveynin enerjisini tüketir.

Oğlak çocuğu, ailesinin geçmişini öğrenip yetiştiği topluma bağlı kalmak ister. Aslan çocuğu ise ailesinin tarihini öğrenip onunla gurur duyar. Eski foto albümlerini karıştırıp akrabaların başarısı ve ünü hakkında bilgi almak istediğini görürsünüz.

Hayata bir parça idealist ve romantik yaklaşım Aslan burcuna özgüdür. Anneanne ile dedenin nasıl tanışıp bir araya geldiği gibi nostaljik hikayeleri hevesle dinler.

Yönetici Güneş ile neşe ve enerji dolu Aslan çocuğu, kontrol etmeye hevesli ebeveyn için kolay bir çocuk değildir. Fakat, bol övgü ve takdir ile üstesinden gelemeyeceğiniz çok az problem vardır.

Daha içine kapanık veya mütevazi bir Aslan çocuğu dahi anne – babasını etkilemeyi sever. Alkışı hak etmek için okul veya evdeki konulara dair mükemmel performans sergileyebilir.

Öğretmeninden aldığı başarı etiketi veya ödülünü sevdiklerine gösterir. Ev içerisinde dikkat çeken noktalara koyup eve gelen misafirlerle paylaşmak ister. Aslan çocuğu için her küçük başarı önemlidir. Onu takdir etmeyi unutmayın.

Çocuklukta başladığı hobi, çizim vb. aktiviteler hayat boyu sürebilir. Aslan burcu çocuğu, ilgilendiği alandan bir kariyer oluşturma konusunda oldukça başarılıdır. Sizin gözünüzde komik gelse dahi, çocuğa istediği hobiyle ilgilenmesine fırsat verebilirsiniz.

Aslan burcu çocuğu ilgilendiği ve yaratıcı özelliğini kullandığı her konuya duygularını da katar. Başarısız olduğunda eleştirilmek, bu çocuğu diğer burçlardan daha çok incitebilir.

Aslan çocuğunun ortaya çıkardığı üründen daha iyisini yapabileceğini düşünüyorsanız, ona kendisini geliştirmek için fırsat verin. Gereken eğitim, kitap veya diğer kaynaklara ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bazen aşırı istekleri ile Aslan çocuğuna sinirlenmeniz doğaldır. Çoğunlukla iyi niyetle hareket ettiği için ona uzun süre sinirli kalmak, çaba gerektirir.

Küçük bir gülümsemesi veya samimi şekilde özür dilemesi ile tüm olumsuz duygular silinir. Kendinizi bir anda, sergilediği olumsuz davranışları affederken bulursunuz.

Gelişimsel Astroloji ve Ebeveyn – Çocuk İlişkisi

Gelişimsel astrolojiye göre her birimiz hayat boyu kendimizi geliştirip, olmamız beklenen insan modeli ile hayattan ayrılıyoruz. Bu süreçte karşımıza çıkan birçok insan ile kurduğumuz ikili ilişkilerle, onların aşması gereken sınavlarda da destek oluruz.

Benzer şekilde, bireylerde bizim aşmamız gereken engellerde yardımcı olur. Fakat bazen, bize sunulan desteği gerçek anlamda görmek zordur.

Örneğin anne/baba, bir genci erken yaşta duygusal veya maddi olarak yalnız bırakabilir. Bu gencin ailesinin desteğini yeterince almadığını düşünüp üzülmesi doğaldır.

Yakından baktığımızda ise doğum haritasında Kuzey Ay düğümü Oğlak etkisini görürüz. Hayatının kontrolünü bir başkasına ihtiyaç duymadan, gencin kendi eline alması gerektiği ortaya çıkar.

Başka bir örnek ise erken yaşta Kuzey Ay düğümü Kova bir babanın çocuk sahibi olmasıdır. Henüz Güney Ay düğümü Aslan eğilimlerini geride bırakmadıysa, kendi davranışlarıyla yüzleşmesi gerekebilir.

Gerçek hayattan aktardığım bu örnekte bu babanın oğlu, yoğun Yay ve Kova etkisiyle hayata gelmiştir. Bu iki burcunda bağımsızlığı ne kadar sevdiğini ekstra açıklamaya gerek yoktur.

Kuzey Ay düğümü Kova olan baba, kendi oğlu üzerinde Aslan baskısı kuramayacağını fark eder. Genellikle bu fark ediş kolay olmaz. Ev içerisinde çocuk üzerinde baskılar ve tartışmalar olasıdır.

Nihayetinde ise bu baba, olması gereken insan modelini çizer. Önemli olan, bu modele ulaşmaya çalışırken kırıp döktüğü kalplerin sayısının az olmasıdır.

Ebeveyn – çocuk ilişkinizi iyi anlamak için kendi burçlarınızı çocuğunuzun burçları ile karşılaştırın. Hayata yaklaşımınız benzer mi? Ne gibi sıkıntılarla yüzleşeceksiniz?

Temel düzeyde de olsa, bir astroloğa ihtiyaç duymadan bu sitedeki bilgilerle bazı çıkarımlarda bulunabilirsiniz.

Sağlıklı Ebeveyn - Çocuk İlişkisi Nasıl Kurulur?

Sağlıklı ebeveyn – çocuk ilişkisi için bağlanma teorisinden kısaca bahsedelim. İlk defa İngiliz psikolog John Bowlby tarafından 1950’lerde ortaya atılan bu teoriye göre, anne/babasıyla güvenli bir bağ kuran çocuk, yetişkin hayatında özgüveni yüksek, üretken ve sağlıklı ilişkiler kurabilen bir birey haline gelir.

anne baba çocuk ilişkisi

Bu teoriye göre çocuğunuz ile sağlıklı bir ilişki kurmak iki şeye bağlıdır:

 • Bebek/çocuk için müsait olmak
 • Verdiği tepkilere cevap vermek

Her ne kadar ikisi de oldukça basit görünse de bir davranışı yaptığımızı düşünmek ile gerçekten yapmak arasında fark bulunur. Yukarıdaki iki cümleye yakından bakalım:

Bebek/çocuk için müsait olmak demek, çocuk ağladığı, güldüğü veya herhangi bir tepki gösterdiği zaman onun yakınında olmayı ve ona dikkat vermeyi gerektirir.

İkincisi ise çocuğun tepkisini aynalamayı vurgular. Bir çocuk, sıkıntısı olduğu zaman bunu anne/babası ile paylaşıp anlaşıldığını görmek ister. Gelişim süreci boyunca, birçok kez anlaşıldığını fark ettiği güzel anılara ihtiyaç duyar. Bir örnek verip yakından bakalım:

Okuldan sonra eve gelen ve okulda arkadaşlarıyla bir sıkıntı yaşayan Ali, yoğun duygular içindedir. Evde gördüğü ilk kişiye içindekileri bardaktan boşalırcasına anlatmaya başlar.

Sağlıklı bir ilişki için ebeveyn aşağıdaki basamakları takip edebilir:

 1. Kendisini duygusal olarak geri çeker ve kendi duygularını katmadan sadece dinler.
 2. Anladığını göstermek için çocuğun kelimelerinden bazılarını alıp kullanır.
  • Ali: …Ahmet ile Ayşe tamamen beni suçladı ve ben de kalemi onlara geri vermedim.
  • Ali’nin Annesi: Tabi seni suçladıkları için sinirlendin ve sen de kalemi geri vermek istemedin.
 3. Onu doğru anlayıp anlamadığını sorar.
  • Ali’nin Annesi: Seni doğru anladım mı?
 4. Son basamakta ise Ali’nin anlatmadığı ve arka planda kalan başka bir konu olup olmadığını sorgular. (Bu sayede çocuğunun okul hayatı hakkında bilgi sahibi olur.)
  • Ali’nin Annesi: Peki seni üzen başka bir şey var mı?

Yukarıdaki bahsettiğim aynalama yöntemi çocuk psikolojisinde kullanılan yöntemlerden sadece biridir. Çocuğun anne/babasına güvenmesi ve gelecekte sağlıklı ilişkiler kurabilmesi için gelişim süreci boyunca, dinlendiğini ve önemsendiğini hissetmesi gerekir.

Çocuğunuzun burçlarına dair tüm özelliklerinizi öğrenseniz de istediğiniz huzurlu ve sağlıklı ilişkiyi kurmak için bir ebeveyn olarak çaba göstermeniz önemlidir. Lütfen yukarıdaki örneği sayfadan ayrılmadan önce bir kez daha okuyun ve çocuğunuzla olan ilişkinizi irdeleyin.

Aslan Burcu Çocuğu Arkadaş ve Kardeş İlişkisi

Sosyal kişiliği ile Aslan çocuğu, arkadaş grubu içinde vakit geçirmekten hoşlanır. Belli bir erkek - kız grubunun içinde yer almak, kendisini ait ve gururlu hissettirir.

Ana tema, Aslan çocuğunun ilgi merkezinde ve lider konumunda olmasıdır. Grup içerisindeki çocukların beğenisini önemseyen Aslan çocuğu, yanlış davranışlar geliştirebilir.

Örneğin, bu beğenilme ihtiyacını fark eden kötü niyetli bir grup çocuk, Aslan’ın diğer çocukları göz ardı etmesini ister. Daha az popüler arkadaşını dışlama davranışı, ebeveynin erken müdahalesi ile çözülebilir.

Aslan burcu çocuğu, içe kapanık arkadaşını yanına alıp ona kendi yaratıcılığını ve eğlence dolu alanları gösterir. İkna etme kabiliyeti sayesinde, bu çocuğun güzel bulduğu bir şeyi reddetmek zordur.

Okulda yeterince dikkat çeken Aslan çocuğu, girdiği yarışma ve organizasyonlarda kendisini en iyi şekilde gösterir. Şanslı ve özgüveni yüksek çizdiği görüntü ile arkadaşlarını irite edebilir. Ebeveynin, mütevazi davranışlar göstererek çocuğuna örnek olması fayda sağlar.

Buradaki amaç, çocuğun sahip olduğu özellikleri en iyi şekilde göstermesini sağlarken, alçak gönüllü olmanın önemini de aktarabilmektir.

Aslan burcu çocuğu, aile üyeleriyle gurur duymak ister. Kardeşlerine bağlı ve çoğunlukla onları önemseyen bir tutum sergiler.

Küçük erkek/kız kardeşine rehber olmaya ve fikirleriyle etkilemeye çalışır. Eğer abla ve abisi varsa, Aslan çocuğu onları gözünde idealize eder.

Güneş tarafından yönetilen Aslan çocuğu, neşeye ve mutluluğa erişmekte sıkıntı yaşamaz. Özellikle kardeşi bir konuda üzgünse, onu eğlendirip motive etme görevini üstlenir.

Aslan burcu çocuğu, başarısız olacağı bir yarışa girmeyi pek düşünmez. Hayatta hep kazanan rolünü sahiplenme sürecindedir. Bu sebeple, aile içerisinde kardeşi ile tartışma veya yarışma gibi konularda pek istekli değildir.

Evin en ilgi çeken çocuğu olarak, kardeşleri Aslan çocuğuna çoğunlukla imrenir. Kendisini güvensiz hisseden bir kardeş varsa, Aslan çocuğu geldiğinde bu his ikiye katlanabilir.

Kardeşler arasında çatışmayı engellemek için karşılaştırma yapmamak önem arz eder. Çünkü Aslan burcu çocuğu, farklı bir performans sergileyip ilgiyi yine üzerine çekmeyi başarır. Fakat diğer kardeşi, üzücü karşılaştırmadan sonra kendisini güçsüz hissedebilir.

Aslan Burcu Çocuğu Disiplin Eğitimi

Aslan burcu çocuğunu istediğiniz şekilde disipline etmek, birçok çocuktan daha yüksek çaba gerektirir. Öncelikle, aile içindeki bireylerin birlikte hareket etmesi esastır.

Natal Astroloji Nedir?

Natal “doğum ve doğumla ilgili konular” demektir. Natal astroloji ile herkese özel olan doğum haritasını kullanarak karakter analizi, kişinin hayatta yaşaması gereken deneyimler, aşması gereken sınavlar gibi konularda aydınlatıcı bilgiler elde ederiz.

Mavi gökyüzü ve dolunay

Ay Burcu ve Erkeklerde Duygusal Bağımlılık

Birçok yetişkin erkek, bir duygusal ilişkiye başlayınca tüm diğer ilişkilerini yavaş yavaş bırakmaya başlar. İlişkide bağımlılık artar...

Astrolojide Evler Neyi Temsil Eder?

astrolojide evler

Gezegenler ne olduğunu, burçlar nasıl olduğunu, evler ise nerede olduğunu gösterir.

Yoksa Aslan çocuğu, annesinden alamadığı bir şeyi babasına gidip güler yüzle sorar ve alır. Anne ve baba bazen çocuğa dair bir konuda aynı düşüncede olmayabilir.

Örneğin, Aslan çocuğu akşam yemeği esnasında bir ürün/oyuncak ile ilgili arzusunu dile getirir. İlk olarak cevap veren anne – babadan birisi olumlu veya olumsuz yaklaşabilir.

Karşı düşüncede olan diğer ebeveyn, tepkisini yemek masasında dile getirme hatasına düşmemelidir. Bunun yerine, Aslan çocuğu odasına geçtikten sonra eşiyle konuşarak ortak karar almak fayda sağlar.

Aksi halde, ebeveyn yemekte kendi tepkisini koyarsa, Aslan çocuğu için fırsat doğar. İstediğini almaya hevesli bu çocuk için bu davranış bir tür zayıflıktır ve çok geçmeden faydalanabilir.

Aslan burcu çocuğu disiplin eğitimi

Alternatif bir yöntem ise anne ve babanın yemek esnasında konuyu duygusal tepkiden uzak bir şekilde tartışmasıdır. Keskin ifadelerden uzak durarak sağlıklı bir tartışma örneği sunabilirler. Bu sayede, Aslan çocuğu da orta yolu bulma veya müzakere etme becerisini geliştirir.

Bir ebeveynin en sık yaptığı hatalardan birisi çocuğun davranışını eleştirmek yerine kişiliğine odaklanmaktır. Aslan burcu çocuğu, kendisiyle gurur duymaktan hoşlanır. Kişiliğine bir eleştiri, üzücü sonuçlar doğurur.

Çünkü iyi yüreği ile bu çocuk, canınızı bilerek yakmak veya sizi hayal kırıklığına uğratmak istemez. Birkaç örnek ebeveyn cümlesi ile açıklayalım:

Yanlış: Neden bu kadar dağınık ve sorumsuzsun?

Doğru: Odan çok dağınık, bu davranışın bizi üzüyor. Odanı düzeltmeden X ile oynamana izin yok.

Yanlış: Ne kadar tembel bir çocuksun, bak arkadaşın Ali yine 100 almış, zeki çocuk. Kime çektin sen?

Doğru: Notun oldukça düşük geldi. Bu konuda ne düşünüyorsun?

Yukarıdaki yanlış örnekler, sabit düşünce yapısına örnektir. Bu düşünce yapısına göre, sahip olduğumuz özellikleri geliştirme ve değiştirme konusunda oldukça sınırlıyızdır.

Doğru olan cevaplar ise gelişen düşünce yapısı ile ilgilidir. Bu düşünce, insanların ve çocukların gelişip değişme becerisine sahip olduğunu kabul eder.

Gelişen düşünce yapısını benimsemek tüm ebeveynler için önemlidir. Diğer çocuklar, belki yukarıdaki yanlış sözlere boyun eğmeyi veya umursamamayı başarabilir. Aslan burcu çocuğu ise çoğunlukla büyük yara alır.

Disiplin eğitimi konusunda en etkili yöntemlerden birisi pekiştireç kullanımıdır. Övülme ve takdir edilmeye ihtiyaç duyan Aslan çocuğu, bu kavramları hedef alan bir yöntem ile kolaylıkla eğitilir.

Var olan doğru davranışların sıklığını arttırmak için sözle takdir etmek gerekir. Takdir etme anı, sebebi ve takdir ederken gösterilen yaklaşım pekiştirecin etkisini belirler.

Örneğin, misafir geldiğinde Aslan çocuğunun daha az hareketli olmasını ve bir süre kenarda huzuru bozmadan rahat durmasını istiyorsunuz:

 • Misafirler varken Aslan çocuğunu, istediğiniz davranışı sergilerken yakaladınız.
 • Hem samimi hem de gerçekçi bir pekiştireç gerekir. Öyle ki diğer insanlarda Aslan’a dikkatini vermelidir.
 • “Benim oğlum çok usludur. Evde bana yardımcı oldu bugün, şimdi bir büyümüş gibi misafirlerle oturuyor.“
 • Zihninizde duruma dair olumsuz kelimeler yer alsa da daha az hareket etmesi, sessiz durması gibi. Siz bunu olumlu bir şekilde aktarmalısınız: Uslu durmak veya büyümüş olmak.

Buradaki amaç uslu durma davranışını pekiştirerek, Aslan çocuğunun daha sık yapmasını sağlamaktır. Özellikle misafirler arasında çocuğunuzun örnek aldığı bir birey varsa, pekiştirecin etkisi artar.

Aslan çocuğunun her davranışını değiştirmek istediğinizde pekiştireç kullanmak ilişkiyi zedeleyebilir. İyi bir insan olmanın örneğini davranışlarınızda bu çocuğa gösterebilirsiniz. Örneğin bir karşılık almadan başkasına yardımcı olmanın siz de yarattığı etkilerden bahsedin.

Hayata olumlu pencereden bakan bir Aslan çocuğunu yetiştirmek kolaydır. Tek yapmanız gereken ona öğüt vermek yerine davranışlarınızda göstermektir.

Aslan Burcu Çocuğu ile Ayrılık, Taşınma ve Vefat gibi Acı Haberleri Paylaşma

Aslan burcu çocuğu, okula ve yeni insanlara dair değişime sıcak bakar. Çünkü, etkileyeceği yeni arkadaşları ve lider konumunu elde etmek için çalışacağı yeni bir çevresi olur.

Fakat sabit burç kategorisinde olan Aslan çocuğu, oluşturduğu düzeni bozmak da istemez. Bulunduğu çevrede zaten en iyisi ve ilgi çekenidir. Geleceğe ve yeni yere dair bir parça heyecan katmak durumu kolaylaştırır.

Sevdiği bir insanı kaybetmek ise Aslan burcunun idealize ettiği Dünya’ya yakışmaz. Aile üyelerinden birini yitirecek olmak, yaratıcı kişiliğini aktif hale getirir. Kendisini göz yaşı ile ifade etmesi doğaldır. Birçoğu ise ilgilendiği hobiye daha çok vakit ayırır.

Örneğin tiyatro ile ilgileniyorsa, dramatik sahneleri ve rolleri inceler. Resim çiziyorsa, daha yoğun renkler kullanmaya başlar. Aslan burcu erkek çocuğu için “erkekler ağlamaz”, kız çocuğu için ise “güçlü ol vb.” sözlerden kaçının.

Bunun yerine kendi duygularınızla nasıl başa çıktığınızı anlatın. Aslan çocuğu belki bir su burcu kadar melankolik duygularda yüzmez. Fakat, bu iyi yürekli çocuğun örneğe ihtiyacı vardır.

Ayrılık ise büyük hayal kırıklığıdır. Aslan çocuğu, aşk ve evliliğe dair konuları zihninde idealize edip romantizm katar. Evde çok mutlu bir ilişki olmasa da anne – babasını olduğundan farklı görebilir.

Ayrılık durumunda, konunun bu çocukla ilgili olmadığını doğru aktarmak gerekir. Zihninde idealize ettiği evliliğin zarar gördüğünü gören Aslan çocuğu, kendisinden ve inandığı birçok şeyden şüphe duymaya başlayabilir.

Çocuğun eğlenceli, neşeli ve yaratıcı yanını korumak için ona güven verin. Sinirli veya haylaz bir şekilde dışa vurabilir. Ayrılığın onun hatası olmadığını kanıtlamak için sevginizi aynı şekilde ve aynı sıklıkta göstermeye devam edebilirsiniz.


Aslan burcu çocuğu - bebeği hakkında neler düşünüyorsunuz? Sayfanın altına bir yorum bırakın.

Aslan burcu erkek kız çocuğu
 • Gökçe ???????????? dedi ki:

  Ben daha 7.5 yaşımda olduğumm için bana ne yapılmalı onu öğrendim.Ve anneme bu sitedeki bu bölüme girmesi gerektiğini söyledim.

 • r dedi ki:

  aslan burcuyum. maalesef cocuklugumda, ergenligimde, gencligimde cok fazla elestiriye, haksizliga, duygularimin bastirilmasina, ciddiye alinmamak, alay edilmek, “sen yapamazsin” gibi olumsuz sozlere ve davranislara maruz kaldim. 37 yasindayim ve hala bunlarin yarasi icimde ve kotu anisi zinnimde. bazi seyler bir ic sesi gibi takip ediyor maalesef. gelisiminizi, kisiliginizi, yasam kalitenizi etkiliyor. ben iyilesebilmek icin, duzelebilmek icin cok caba sarf ettim ve ediyorum ve her zaman da dua ediyorum. aslan burcu cocugunuz varsa, ozellikle bu konulara cok dikkat edin. cunku aslan burcu cocugu bu konularda sandiginizdan cok daha fazla hassastir. farkinda olmadan onun derinden yara almasina, gelisememesine, ozguveninin ve cesaretinin azalmasina ve icine kapanmasina yol acarsiniz. sevgiler…

 • Omg jake I owe you one dedi ki:

  Bu aynı benim çocukluğum bence aslan burcu çocuğunuz varsa çok şanslısınız. Keşke küçüklüğümle karşı karşıya gelsem ona sarılsam öpsem sen ne tatlı ne düşünceli ne zeki bir çocuksun desem öpsem. İstediği herşeyi alsam. çocukluğumu çok seviyorum. aslan burcu çocuğunuzu hep sevin sevildiğini hissettirin. onun önünü açın. eleştirmeyin eleştirilmesine ne göz yummayın çok incinir hassastır kalbi kocamandır iyilik doludur idealleri vardır onu cesartelendirin rehberlik edin kendinizi geliştirin sizinle gurur duymaya birini örnek almaya ihtiyacı var başarıya aç rekabet ortamı yaratın yarışmalara sokun duygu sömürüsü yapmayın bunu sevmez ama kanar saftır yazık yapmayın bunu çocuğunuzu seviyorsanız zekasını okşayın kapasitesi kocaman hep takdir edin övün ya yerim onu umarım benim de aslan burcu çocuğum olur mümkünse kız ama hayırlısı

 • >
  error:
  Copy link